Cover ,,Imagine'', którzy nagrali aktorzy, spotkał się z falą krytyki. O co chodzi?

2020-03-23 12:59
Ilustracja do artykułu
Autor: screen: nstagram.com/tv/B95M4kNhbzz

Gdy w sieci pojawił się cover ,,Imagine'', zaśpiewany przez aktorów i celebrytów, momentalnie stał się on hitem. Pojawiły się jednak głosy krytyki, które zwracają uwagę na pewien problem.

Jakiś czas temu, w sieci pojawił się cover kultowej piosenki Johna Lennona, którą wykonali aktorzy i celebryci. Akcję zainicjowała aktorka Gal Gadot, którą większą osób z pewnością kojarzy z roli Wonder Woman. Nagranie szybko stało się hitem, jednak pojawiły się głosy krytykujące całą akcję. O co chodzi?

MAPA KORONAWIRUSA W POLSCE. DZIĘKI TEMU, MOŻNA ŚLEDZIĆ ROZPRZESTRZENIANIE SIĘ WIRUSA PO KRAJUCover ,,Imagine'', którzy nagrali aktorzy, spotkał się z falą krytyki. O co chodzi?

O ile samo nagranie coveru było miłym gestem, a wideo szybko rozniosło się po sieci, to reakcja na nie jest dosyć skrajna. Dziennikarze amerykańskich mediów zaznaczają, że bardziej przydałoby się wsparcie finansowe dla walczących z koronawirusem, niż piosenka.

Sophia Benoit z GQ napisała dosyć dosadnie:

Wszyscy obecni w tym wideo mają jakieś 527 milionów dolarów! Dzieląc to przez dwa, by mieć bardziej ostrożny wynik, to nadal 263,5 mln dolarów, a oni kręcą sobie filmik. Wybucham śmiechem, a celebryci śmieją nam się w twarz.


Wspomniani celebryci nie ustosunkowali się do słów dziennikarzy, jednak nie można zapomnieć, że z całego świata przychodzi pomoc finansowa na walkę z koronawirusem.

Wyświetl ten post na Instagramie.

We are in this together, we will get through it together. Let’s imagine together. Sing with us ❤ All love to you, from me and my dear friends. #WeAreOne ....... #KristenWiig #JamieDornan @labrinth @james_marsden @sarahkatesilverman @eddiebenjamin @jimmyfallon @natalieportman @zoeisabellakravitz @siamusic @reallyndacarter @amyadams @leslieodomjr @pascalispunk @chrisodowd @hotpatooties #WillFerrell @markruffalo @norahjones @ashleybenson @kaiagerber @caradelevingne @anniemumolo @princesstagramslam

Post udostępniony przez Gal Gadot (@gal_gadot) Mar 18, 2020 o 4:49 PDT


BASISTA SOAD BAGATELIZUJE KORONAWIRUSA: TO TYLKO PRZEZIĘBIENIE