The Watchers

i

Autor: Materiały prasowe

FILMY GROZY

Córka znanego filmowca nakręciła własny horror. W głównej roli Dakota Fanning!

2024-02-29 14:13

Córka reżysera "Szóstego zmysłu" debiutuje za kamerą w pełnometrażowej produkcji! W sieci pojawił się zwiastun horroru "The Watchers", który jeszcze w tym roku trafi na wielkie ekrany. Kogo zobaczymy na ekranie i o czym będzie film? Zapowiada się interesująco!

Ishana Night Shyamalan to córka słynnego reżysera M. Nighta Shyamalana, który ma na swoim koncie nominacje do Oscara za "Szósty zmysł", ale także takie tytuły jak "Niezniszczalny" i "Split". Nadchodzący projekt nie będzie dla kobiety oczywiście pierwszą stycznością z branżą, bo przypomnijmy, że wcześniej pracowała przy serialu "Servant" oraz przy filmach "Old" i "Pukając do drzwi". Teraz jednak pierwszy raz w życiu podjęła się wyreżyserowania swojego pełnometrażowego projektu. Ishana Night Shyamalan stanie na wysokości zadania i pokaże, że potrafi zrobić dobre i budujące napięcie kino? W końcu nie brakuje jej talentu.

Aktorzy, którzy popełnili ciężkie przestępstwa i trafili za kratki | To Się Kręci #25

"The Watchers" zmierza do kin. O czym jest horror?

Film opiera się na powieści A.M. Shine’a. Fabuła pokazuje nam historię 28-letniej artystki Miny, która zostaje uwięziona w ogromnym i nietkniętym lesie na zachodzie Irlandii. Gdy Mina znajduje schronienie, nieświadomie zostaje uwięziona obok trzech obcych, którzy są obserwowani i śledzeni przez tajemnicze istoty każdej nocy.

Obsada "The Watchers" i data premiery

W głównej roli pojawi się Dakota Fanning, której raczej nie trzeba nikomu przedstawiać. Obok niej zagrali także Georgina Campbell, Oliver Finnegan i Olwen Fouere. Producentem serii jest ojciec reżyserki M. Night Shyamalan oraz Ashwin Rajan i Nimitt Mankad. Premiera "The Watchers" 7 czerwca 2024 roku w kinach. Poniżej możecie zapoznać się z oficjalnym zwiastunem.

Listen on Spreaker. Źródło: Córka znanego filmowca nakręciła własny horror. W głównej roli Dakota Fanning!