Bryan Cranston gwiazdorem Marvela? Aktor zdradził, kogo chciałby zagrać

i

Autor: Gilbert Flores/Broadimage/Broad Image/East News; Marvel Studios Bryan Cranston gwiazdorem Marvela? Aktor zdradził, kogo chciałby zagrać

Pogłoski

Gwiazdor “Breaking Bad” złoczyńcą Marvela? Miałby zagrać ikoniczną postać

2024-05-27 17:39

Bryan Cranston kojarzony jest głównie z rolą Waltera White’a w kultowym “Breaking Bad”, ale ma też na koncie szereg występów na wielkim ekranie. W gatunku superhero go jednak jeszcze nie widzieliśmy, ale – jeśli wierzyć najnowszym przeciekom – wkrótce może się to zmienić.

Bryan Cranston zagra w Marvelu?

Pogłoski o tym jakoby włodarze Marvel Studios przymierzali się do zaangażowania Bryana Cranstona w jeden z nadchodzących projektów pojawiły się już dawno temu. Najnowsze przecieki wskazują jednak, że to marzenie miłośników “Breaking Bad” może się wkrótce ziścić – zagraniczne media donoszą, że Cranston spotkał się już z Kevinem Faige, czyli szefem wszystkich szefów Marvela. Nie wiemy jednak, jaką rolę mu zaproponowano ani czy panowie doszli do jakiegoś porozumienia.

SPRAWDŹ TEŻ: Marvel zapowiada kolejny spin-off “WandaVision”. Fani: “nikt tego nie obejrzy”

Wiemy natomiast, w którą postać Bryan Cranston chciałby się wcielić. Jakiś czas temu udzielił bowiem wywiadu, w którym wyznał, że marzy mu się rola złoczyńcy Marvela, ale po pierwsze – takiego, który byłby inteligentny i stanowił autentyczne zagrożenie dla protagonisty, i po drugie – który nie został już “przemielony” przez kilku innych aktorów, jak choćby komisarz Gordon z “Batmanów”.

Padły wówczas nawet konkretne personalia – Mister Sinister. A, że Marvel rozpoczął już wstępne prace nad rebootem serii “X-Men”, angaż Cranstona wydaje się być całkiem realną opcją.

Jak dobrze znasz filmy Marvela? QUIZ dla prawdziwych fanów!

Pytanie 1 z 10
Jak ma na imię siostra Natashy Romanoff?
Czarna Wdowa film

Najlepsze filmy o superbohaterach. TOP 5 produkcji superhero

Aktorzy, którzy posunęli się za daleko! Robili DZIWNE RZECZY dla roli | To Się Kręci #33
Źródło: Gwiazdor “Breaking Bad” złoczyńcą Marvela? Miałby zagrać ikoniczną postać