Agnieszka Chylińska

i

Autor: WBF Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska szczerze o trudach macierzyństwa. "Musiałam umrzeć"

2021-05-25 18:50

Agnieszka Chylińska funkcjonuje w show-biznesie od lat. Od początku kariery muzycznej przeszła przemianę i to nie jedną. To, co pozostawało niezmienne, to jej dbanie o prywatność. Gwiazda niechętnie rozmawia o szczegółach życia rodzinnego. A jednak tym razem zrobiła wyjątek. Na Instagramie Agnieszka Chylińska opublikowała zdjęcie z synem w jednej ręce i odkurzaczem w drugiej. Opis daje do myślenia.

Agnieszka Chylińska jest sławna od wielu lat. Pierwsze kroki stawiała jako wokalistka. Od tamtej pory minęło sporo czasu, a gwiazda zdążyła przejść kilka metamorfoz. I nie chodzi nam tylko o zmiany wyglądu.

Na początku kariery Agnieszka Chylińska była wulgarną, zbuntowaną dziewczyną i ostrym charakterku. Z czasem jednak zgrzeczniała. Szczególnie po urodzeniu dzieci. Jednak w pewnych kwestiach wciąż się buntuje. Na przykład przeciwko wyidealizowanemu obrazowy macierzyństwa.

ESKA XD #023 - Rolnicy.Podlasie, Szybcy i Wściekli 9, TIKTOK TRENDY

Agnieszka Chylińska o trudach macierzyństwa

Gwiazda nie często decyduje się mówić o życiu rodzinnym. Raczej unika prywaty w mediach. Jednak tym razem zdecydowała się na szczery wpis. Tuż Przed Dniem Matki Agnieszka Chylińska opublikowała zdjęcie ze swoim pierwszym dzieckiem. Ryszarda urodziła w 2006 roku.

Agnieszka Chylińska podzieliła się z fanami refleksją:

Zaczęła gwiazda. Ten opis ma wiele wspólnego ze sztucznym, pokolorowanym na różowo obrazem macierzyństwa, jaki dziś znamy z social mediów. Prawda jest jednak mniej kolorowa:

Okazało się brutalnym strzałem w mój egoizm, w wieczne dogadzanie sobie w myśl zasady "bo ja zawsze miałam ciężko"... Musiałam umrzeć a wraz ze mną wszystko, w co wówczas wierzyłam. Byłam w tym procesie bardzo osamotniona, pogubiona...

Na szczęście Agnieszka Chylińska znalazła równowagę.

Macierzyństwo miało być dla mnie kolejnym sukcesem, rolą w którą wejdę instynktownie, z radością, zapałem i pewnością siebie. Etapem idealnie wklejonym do mojego ówczesnego życia, gdzie miało być "doklejone" do bieżących spraw jak rodzaj pluszowej przybudówki.

Dzisiaj mogę powiedzieć, że macierzyństwo mnie uratowało, pomogło odnaleźć w sobie pokłady miłości, o której istnienie siebie samej nie podejrzewałam. Ale to moja historia i mój proces. Proces, który cały czas trwa...

W komentarzach internauci bardzo docenili, że Agnieszka Chylińska zdecydowała się podzielić tak intymnymi przemyśleniami:

- Niesamowite przeczytać że ktoś z pierwszych stron gazet ma podobnie jak ja...

- No właśnie miało być tak jak w filmie A jest jak w życiu ??

- Te słowa uderzają prosto w serce ❤️ pięknie napisane??❤️❤️❤️

Agnieszka Chylińska otrzymała także sporo słów wsparcia.

Oryginalne imiona dzieci gwiazd

Pytanie 1 z 6
Kto nazwał dzieci: Poppy Honey, Daisy Boo, Petal Blossom Rainbow i Buddy Bear?

Zobacz w naszej galerii gwiazdy, które niedawno zostały mamami:

Źródło: Agnieszka Chylińska szczerze o trudach macierzyństwa. "Musiałam umrzeć"