Zdechły Osa już 29 listopada 2023 w Klubie Stodoła w ramach trasy Trash Tour!

i

Autor: Materiały prasowe Zdechły Osa już 29 listopada 2023 w Klubie Stodoła w ramach trasy Trash Tour!

Zdechły Osa już 29 listopada 2023 w Klubie Stodoła w ramach trasy Trash Tour!

2023-11-13 13:32

29 listopada 2023 w Klubie Stodoła wystąpi Zdechły Osa! Bilety na wydarzenie już w sprzedaży! Thrash Tour nie będzie o ciuszkach, furach i pieniądzach, tylko o tym, że jesteśmy poskładani przez życie, ale próbujemy żyć.

Zdechły Osa znowu ruszą w polskę z tym razem z Trash Tour, podczas jesiennej trasy odwiedzi te największe miasta w polsce ale i nie tylko. Koncerty Osy to nie wylęgarnia rapowych ortodoksów, a pomieszanie z poplątaniem w którym każdy szpont znajdzie miejsce dla siebie.

Najlepsze punkowe albumy wszech czasów. Te krążki to legendy gatunku

Zdechły Osa

Zdechły Osa - Twórca, którego nie sposób nazwać ani raperem, ani rockmanem, ale z bez wątpienia jedna z bardziej wyrazistych osobowości polskiego undergroundu.

Choć niełatwo go sklasyfikować, to jednak z łatwością można go odróżnić od innych młodych polskich twórców. Jak żaden inny artysta potrafi ująć hedonistycznego i dekadenckiego ducha współczesności w formie krótkiej, brudnej, ale nie dającej się zapomnieć piosenki. Dawno nikt z nie przebił się do mainstreamu mówiąc o tym co chce, jak chce, nie unikając przy tym przekleństw. To nie będą łatwe piosenki dla starszych i młodszych, a przekaz prosto między oczy. Na jego koncercie możecie spodziewać się kręcenia młynów pod sceną i zdartych gardeł jak na hardcore’owych gigach.

Zdechły Osa już 29 listopada 2023 w Klubie Stodoła w ramach trasy Trash Tour! [DATA, BILETY]

  • 29 listopada 2023, Klub Stodoła
  • ul. Batorego 10, Warszawa
  • Bilety dostępne w kasie klubu oraz w sprzedaży internetowej: www.ticketclub.pl.