Zagrał Vecnę w Stranger Things, teraz gra post-hardcore! Jamie Campbell Bower przedstawia nowy projekt - Bloodmagic

i

Autor: VALERIE MACON/AFP/East News Jamie Campbell Bower założył post-hardcore'owy zespół! Co wiadomo i Bloodmagic?

rock i kino

Zagrał Vecnę w "Stranger Things", teraz gra post-hardcore! Jamie Campbell Bower przedstawia nowy projekt - BloodMagic

2024-04-09 11:33

Aktorzy, których oglądać możemy w serialu "Stranger Things", wyjątkowo mocno upodobali sobie również świat muzyki. Po Djo i Mai Hawke nie można zapominać o Jamiem Campbellu Bowerze, czyli odtwórcy postaci Vecny. Aktor już jakiś czas temu dał się poznać z tej muzycznej strony - nowym projektem zaskakuje jednak jeszcze bardziej!

Stranger Things to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych seriali ostatnich lat. Póki co wyemitowane zostały cztery jego sezony, wiadomo przy tym, że trwają niezwykle intensywne prace na planie kolejnego. To właśnie w ostatniej serii odcinków widzowie w końcu poznali Vecnę - głównego antagonistę i przeciwnika serialowej "Jedenastki". W jego rolę wciela się aktor Jamie Campbell Bower, nazwisko którego stało się dwa lata temu dużo bardziej popularne.

Fani i fanki Bowera z pewnością bardzo dobrze wiedzą o tym, że poza aktorstwem w jego duszy (dosłownie!) gra muzyka. Przez jakiś czas aktor był frontmanem punk rockowego zespołu Counterfeit, z którego odszedł w 2020 roku odszedł, by skupić się na karierze solowej. Jeszcze w tym samym roku wydał dwa single, a kolejne cztery ukazały się w ciągu ostatnich kilku miesięcy. W 2022 roku swoją premierę miała kompozycja, zatytułowana I Am, która na fali popularności Stranger Things cieszyła się sporym zainteresowaniem na świecie. Teraz czas na powrót do korzeni!

Aktorzy, do których WSZYSCY stracili szacunek | To Się Kręci #32

Jamie Campbell Bower gra post-hardcore w nowym projekcie!

Kilka dni temu stało się jasne, że aktor i muzyk połączył siły z perkusistą Kyle Adamsem, by razem stworzyć projekt, sygnowany nazwą BloodMagic. Duet wydał już pierwszy singiel, zatytułowany Death / Rebirth, utrzymany w klimacie post-hardcore'u i gotyckiego rocka z wyrazistym brzmieniem gitary.

Na chwilę obecną nie wiadomo, czy kompozycja jest zapowiedzią czegoś większego od projektu, chociażby pełnego wydawnictwa, Panowie uruchomili już jednak w social mediach oficjalny profil BloodMagic, najbardziej aktualne informacje będą więc z pewnością pojawiać się właśnie tam! Wszystkich chętnych wysyłamy więc TU, a klip do debiutanckiego singla nowego projektu aktora, znanego ze Stranger Things, znajdziecie poniżej!

Sprawdź, którzy aktorzy i jakie aktorki grają rocka po godzinach!