AC/DC

i

Autor: AFP/EAST NEWS, X/Football on TNT Sports

Wiadomości

Zabawna reakcja legendarnego szkockiego piłkarza na utwór AC/DC. Usłyszał go na stadionie

Kiedy Ally McCoist, legendarny szkocki piłkarz, który obecnie pracuje w telewizji i komentuje mecze, usłyszał na stadionie w Monachium słynny utwór AC/DC, nie ukrywał wielkiej radości. Jego reakcja na "Hells Bells" jest wprost genialna. Nic dziwnego, że wideo stało się hitem w sieci.

Usłyszał na stadionie utwór AC/DC i... Zobaczcie genialną reakcję komentatora piłkarskiego 

Ally McCoist to legendarny szkocki napastnik (najbardziej znany z gry w Glasgow Rangers), który po zakończeniu kariery został trenerem (przez trzy lata prowadził, rzecz jasna, Rangersów), a obecnie zajmuje się komentowaniem meczów. 

17 kwietnia był obecny na stadionie Bayernu Monachium. Niemiecka drużyna tego wieczoru mierzyła się z Arsenalem Londyn w ramach rewanżowego ćwierćfinałowego meczu w Lidze Mistrzów (gospodarze wygrali 1:0, co zapewniło im awans do kolejnej rundy). 

Przygotowując się do wejścia na antenę przed samym meczem McCoist usłyszał nagle z głośników utwór "Hells Bells" AC/DC i... nie mógł opanować swojej radości. 

Wielki powrót AC/DC. Zespół ogłasza trasę i zdradza nazwisko nowego basisty

– To nie może być AC/DC! – mówi najpierw, kiedy słyszę tylko charakterystyczne bicie dzwonów. I później dodaje: – Jeśli za chwilę pojawi się tu gitara, będzie to niewiarygodne! Rzeczywiście, gitara zaczyna grać słynny motyw, a McCoist jest wprost zachwycony. Były piłkarz postanawia sięgnąć po "niewidzialną" gitarę i "niewidzialną" perkusję. 

Zresztą sami zobaczcie. To wideo jest hitem:

Są genialni! Widziałem ich, Glasgow Apollo, 1980. To otwierająca piosenka – mówi później legenda Glasgow Rangers. 

McCoist to zresztą zadeklarowany fan muzyki rockowej. W przeszłości przyznał, że formacja Bon Jovi jest na jego liście ulubionych zespołów wszech czasów.

Oto 5 ciekawostek o albumie "Back in Black" zespołu AC/DC: