Ekipa Kendall Jenner zniszczyła słynny mural AC/DC? Awantura między modelką a właścicielem baru

i

Autor: BORIS HORVAT/AFP/EAST NEWS/Anthony Harvey/Shutterstock/Rex Features/East News Zniszczono mural AC/DC? Winna ma być ekipa Kendall Jenner z rodziny Kardashianów

ze świata rocka

Ekipa Kendall Jenner zniszczyła słynny mural AC/DC? Awantura między przedstawicielami modelki a właścicielem baru

2024-04-17 11:04

W miniony weekend w Stanach Zjednoczonych rozpoczął się festiwal Coachella, który ma miejsce na terenie Kalifornii i kontynuowany będzie także w nadchodzących dniach, 19-21 kwietnia. Na miejscu pojawia się ogromne grono gwiazd, którzy wydarzenie wykorzystują jako okazję do promowania swoich biznesów. To właśnie w takich okolicznościach ekipa Kendall Jenner miała zniszczyć znajdujący się właśnie w Kalifornii mural AC/DC.

W piątek 12 kwietnia rozpoczęła się tegoroczna edycja festiwalu Coachella. Wydarzenie podzielone zostało na dwa weekendy, a w ramach tego pierwszego na scenie w Dolinie Coachella na Pustyni Colorado w Kalifornii pojawiło się naprawdę imponujące grono gwiazd, m.in. Lana Del Rey, No Doubt, Blur, Deftones, Bleachers, Lil Yachty czy Jon Batiste. Na festiwalu bawi się niemałe grono aktorów, aktorek, osobowości telewizyjnych czy modelek.

To właśnie z jedną z nich, konkretnie z jedną z przedstawicielek klanu Kardashianów, związana jest pewna drama, do której miało dojść w trakcie imprezy, a w której oberwać miał niczemu niewinny mural AC/DC, który podziwiać można w jednym z lokalnych pubów!

Jak podczas trasy z AC/DC zachowywał się Axl Rose? Były perkusista zespołu mówi otwarcie

Zniszczono mural AC/DC, by promować... tequilę?!

Kendall Jenner poza modelingiem, prowadzi swoją firmę, która zajmuje się produkcją i sprzedażą tequili. Coachella stała się idealną okazją do tego, by podpromować markę 818 Tequila. W ramach tych działań ekipa modelki przez czas trwania imprezy prowadziła w lokalnym w pubie Club 5 Bar sklep typu "pop-up", na ścianie lokalu namalowano też mural z nazwą marki.

Niestety, przy okazji miało dojść do zniszczenia muralu, przedstawiającego właśnie ekipę AC/DC. Na zdjęciach widać, że ten został pochlapany, a do tego w pewnym miejscach widoczne są ubytki. Właściciel Club 5 Bar, Randy Franco wydał komunikat prasowy, w którym otwarcie oskarżył pracowników Jennerki o dokonanie zniszczeń i pozostawienie malunku w złym stanie bez propozycji naprawienia szkód. Przedstawiciele modelki twierdzą, że zarządzający pubem zawarli z nimi umowę, w której zaznaczono, że mural z AC/DC może ulec zniszczeniu, Franco twierdzi jednak, że rozmawiano o tym, by ekipa modelki odpowiednio zabezpieczyła teren prac, czego jednak nie zrobiła, stąd powstałe szkody.

Sprawa nie jest jednak wcale taka oczywista, gdyż Randy nie skontaktował się bezpośrednio z firmą modelki, do tego portal "TMZ" dotarł do maili, wysłanych przez matkę właściciela, Carmen Franco, do 818 Tequila, w których ta twierdziła, że po zebraniu się przedstawicieli marki z lokalu, wspomniany mural był w dobrym, przynajmniej w jej ocenie, stanie. Zdjęcia rzekomo zniszczonego muralu można zobaczyć TU.

Sprawdź poniżej fakty o kultowym albumie "Back in Black" AC/DC: