Vecna gra klimatycznego rocka, czyli aktor ze Stranger Things wydał nowy singiel I Am

i

Autor: Screen z YouTube/Jamie Bower Aktor z serialu "Stranger Things" wydał nowy singiel

Vecna gra klimatycznego rocka, czyli aktor ze "Stranger Things" wydał nowy singiel "I Am"

2022-08-17 13:10

Aktorzy z serialu “Stranger Things” okazali się być wyjątkowo utalentowani w kierunku muzycznym. Maya Hawke i jej elektryzujący singiel “Thérèse”, Joe Kerry jako Djo, zabierający fanów wprost do brzmienia lat 80-tych, a teraz przyszedł czas na Jamiego Campbella Bowera. Wcielający się w netflixowym hicie w rolę Vecny aktor właśnie zaprezentował utrzymany w mrocznym klimacie, rockowy numer “I Am”!

Serial Stranger Things już od sześciu lat bije rekordy popularności. Opowiadająca o grupce młodych ludzi, walczących z mroczną siłą z innego wymiaru, produkcja ma ogromny wpływ na popkulturę, o czym świadczy chociażby ogromne zainteresowanie kompozycjami Kate Bush i Metalliki, które pojawiły się w ostatnim sezonie. Okazuje się, że wcielający się w główne role aktorzy zajmują się nie tylko robieniem kariery filmowej, ale też muzycznej! W lipcu swoje najnowsze single zaprezentowali Maya Hawke i działający pod pseudonimem Djo, Joe Kerry, wcielający się w serialu w rolę przyjaciół, Robin i Steve’a. Po tej dwójce przyszła kolej na Jamiego Campbella Bowera!

Highly Suspect w Esce Rock - o najnowszych singlach, nadchodzącym albumie i trasie po Europie

Vecna gra mrocznego rocka!

Wcielający się w rolę Vecny Jamie Campbell Bower już od kilku lat dość prężnie działa na rynku muzycznym. Przez jakiś czas aktor był frontmanem punk rockowego zespołu Counterfeit, jednak w 2020 roku odszedł, by skupić się na karierze solowej. Jeszcze w tym samym roku wydał dwa single, a kolejne cztery ukazały się w ciągu ostatnich kilku miesięcy. W piątek 12 sierpnia swoją premierę ostatni, zatytułowany I Am. Klimatyczny numer łączy w sobie brzmienie rocka i countrym - powstał do niego też teledysk - sprawdź go poniżej!