Targi Produktów Włoskich, Teatr na Leżakach oraz Zwierzaki Dziwaki, czyli harmonogram atrakcji na najbliższy tydzień w Galerii Młociny!

i

Autor: Materiały prasowe

Targi Produktów Włoskich, Teatr na Leżakach oraz Zwierzaki Dziwaki, czyli harmonogram atrakcji na najbliższy tydzień w Galerii Młociny!

2021-11-15 10:42

Choć pogoda za oknem nie rozpieszcza, najbliższe dni z pewnością rozgrzeją niejednego mieszkańca Warszawy! Wszystko to za sprawą wyjątkowych atrakcji, które Galeria Młociny przygotowała z myślą o swoich klientach! Jedno jest pewne – również tym razem coś dla siebie na Bielanach znajdzie niemalże każdy.

Jak się okazuje, listopadowe popołudnie można spędzić w nieco inny sposób aniżeli z kubkiem herbaty w domowym zaciszu. Wystarczy wysunąć nogi z kapci i udać się na Młociny! Nie tylko bogata oferta zakupowa, ale i moc atrakcji przygotowanych przez centrum handlowe zaskoczą tu nawet najbardziej wymagających klientów!

#TeatrNaLeżakach

Już 18 listopada o godzinie 19:00 w Hali Hutnik znajdującej się w Galerii Młociny odbędzie się ostatni w tym roku spektakl Pijanej Sypialni. Również tym razem znani z fenomenalnego kontaktu z publicznością aktorzy zabiorą zainteresowanych do świata teatru przez ogromne T. Osmędeuszy, bo tak nazywa się wystawiana sztuka, to prawdziwa dawka niezapomnianej zabawy dla nieco starszych widzów!

EskaROCK Live! - Organek - Cały ten fejm

Tym razem akcja dramatu przeniesie obecnych pod bramę Cmentarza Powązkowskiego. Nie bez przyczyny „Osmędeuszy” nazywa się “współczesnymi Dziadami”. Spotykamy tu bowiem Wianczarki, które swoimi wspomnieniami i podwórzowymi przyśpiewkami niejako wywołują duchy dziwnych postaci z przeszłości. Przedwojenna Warszawa – opisana przez Mirona Białoszewskiego w “Osmędeuszach” – tętni tańcem i śpiewem. Świat złodziejaszków, ulicznych handlarzy, artystów cyrkowych i żebraków jest niezwykle zaskakujący i zabawny. W jarmarczny, esencjonalny klimat warszawskich ulic niezauważalnie wkrada się jednak rutyna dnia codziennego. Jakie będą tego skutki? O tym zainteresowani przekonają się już w najbliższy czwartek. Tego dnia pięciu aktorów wcieli się aż w osiemnaście postaci, a każda z nich opowie swoją wersję tragicznej miłości Teosi i żonglera Sylwestra.

Co niezwykłego jest w Osmędeuszach? Jest miłość, nadzieja, marzenia, ale również przemijanie i śmierć. Jest życie. Wnioski? Musicie to zobaczyć!

#TargiProduktówWłoskich

Kto nie uwielbia kuchni włoskiej? Zdaje się, że takich osób jest naprawdę niewiele, ponieważ smaki Włoch z powodzeniem rozkochały w sobie tłumy! Nic w tym dziwnego, gdyż słynna, neapolitańska pizza oraz pyszne makarony podawane na mnóstwo różnych sposobów to prawdziwy raj dla każdego podniebienia! Po Jarmarku Regionalnym nadszedł czas na odrobinę śródziemnomorskiego smaku! Już od 17 do 27 listopada na placu eventowym w Galerii Młociny (poziom 0) odbędą się Targi Produktów Włoskich, podczas których nie zabraknie wyjątkowych i nietuzinkowych potraw z przeróżnych zakątków tego kraju. Nadchodzące wydarzenie to idealna okazja, by zakupić zdrową, włoską żywność bez konserwantów i chemii oraz rozkochać się na nowo w niezapomnianych, śródziemnomorskich smakach!

Smakosze z całej Warszawy powinni jak najszybciej udać się na Młociny, by przekonać się, co oznacza prawdziwie włoski raj dla podniebienia! A jak powszechnie wiadomo, Włosi potrafią zaserwować niezapomnianą ucztę smaków!

#ZwierzakiDziwaki

Z jednym na pewno należy się zgodzić – mało kto jest świadomy, jak bardzo interesujące stworzenia zamieszkują naszą planetę! Bez wątpienia najmniejsi przyjaciele mogą wzbudzać w ludziach przeróżne emocje, ale poznanie z bliska owadów z całego globu może okazać się naprawdę zaskakującym przeżyciem! Niepowtarzalna okazja, by przekonać się, jak niezwykły może być otaczający nas świat zwierząt bezkręgowych, jest na wyciągnięcie dłoni! Już od 20 listopada na parterze w Galerii Młociny, tuż obok sklepu Wojas, w godzinach 10:00-21:00 od poniedziałku do niedzieli odbywać się będzie edukacyjna wystawa zwierząt bezkręgowych. Zwierzaki Dziwaki to wspaniały sposób na spędzenie czasu wolnego w gronie najbliższych i przekonanie się, co tam w trawie piszczy! W ramach wydarzenia zainteresowani znajdą w obiekcie terraria z aż 30 gatunkami bezkręgowców, stanowiska edukacyjne dla młodszych i starszych widzów, a także poznają sekrety życia pod mikroskopem! A tam to się dopiero dzieje! Na wystawę Zwierzaki Dziwaki Galeria Młociny zaprasza również grupy szkolne i przedszkolne. Wstęp jest możliwy po okazaniu biletu, a ceny rozpoczynają się od 18 zł. Organizator umożliwia płacenie kartą oraz gotówką, a pod numerem telefonu 665 841 715 wszystkie grupy zorganizowane mogą dokonać rezerwacji.