Sum 41

i

Autor: Materiały prasowe

Sum 41 zagra w Polsce. W roli supportu kanadyjska gwiazda!

2022-10-02 19:09

Sum 41 i Simple Plan w Warszawie! Legendarny punk rockowy zespół przyjedzie do Polski w doborowym towarzystwie. Gdzie wystąpią Kanadyjczycy? Kiedy rusza sprzedaż biletów? Sprawdźcie wszystkie najważniejsze informacje na temat polskiego koncertu.

Sum 41 przyleci do Polski w 2022 roku! Nominowana do nagrody Grammy kapela ogłosiła europejską trasę koncertową “Does This Look All Killer No Filler Tour”. Gościem specjalnym podczas wydarzenia będzie Simple Plan. Sum 41 zaprasza fanów do wspólnego świętowania dwudziestolecia albumów ‘All Killer No Filler’ i ‘Does This Look Infected?’ na swoich pierwszych koncertach w Europie po 2-letniej przerwie. Trasa zaczyna się 20 września w Stuttgarcie (Niemcy) i dotrze do innych europejskich miast takich jak Paryż, Wiedeń, Mediolan, Budapeszt itd. Koncert zwieńczający trasę odbędzie się w Londynie 21 października. Sprawdźcie, kiedy i gdzie zagrają Kanadyjczycy!

EskaROCK Live! - Organek - Cały ten fejm

Sum 41 i Simple Plan w Polsce 2022 - gdzie i kiedy zagrają?

Czas wyciągnąć mocny marker z szuflady i wyraźnie zaznaczyć w kalendarzu 3 października 2022. To właśnie wtedy Sum 41 i Simple Plan zagrają swoje największe hity na żywo na EXPO XXI w Warszawie. Bilety w cenie od 199 zł wciąż są dostępne w sprzedaży na stronie eBilet.pl!

Sonda
Idziesz w pogo na koncertach?