Steve Perry

i

Autor: Wikimedia Commons/Joe Mabel

Wiadomości

Steve Perry powróci na scenę po 30 latach przerwy? Były wokalista Journey nie mówi "nie"

Steve Perry, były wokalista zespołu Journey, nie wyklucza powrotu na scenę. Byłoby to o tyle zaskakujące, że od prawie 30 lat nie odbył on solowej trasy koncertowej.

Steve Perry powróci na scenę po 30 latach przerwy?

Steve Perry to były wokalista amerykańskiej formacji Journey znanej z takich przebojów, jak m.in. "Don't Stop Believin'" czy "Separate Ways (Worlds Apart)". W Journey działał w latach 1977-1987 oraz 1995-1998. Ostatecznie jednak odszedł z zespołu. W ostatnich latach nie jest jednak specjalnie aktywnie muzycznie. 

Wystarczy wspomnieć, że ostatni solowy koncert dał w... 1995 roku. Jak się jednak okazuje, Perry nie wyklucza w niedalekiej przyszłości powrotu na scenę. 

Oto ranking 10 najlepszych zespołów rockowych. Czołówka może zaskoczyć!

– To coś, czego strasznie mi brakuje – powiedział, w rozmowie z magazynem "Rolling Stone", Perry. – Nie potrafię nawet powiedzieć, jak bardzo. Odzyskałem głębokie i duchowe pierwotne uczucie, które towarzyszyło mi podczas śpiewania i do którego musiałam wrócić. Nie chciałam wychodzić na scenę i po prostu to powtarzać… Jeśli chodzi o ponowne tournée, nigdy nie mówię nigdy. Moje życie właśnie to pokazało. 

Wokalista, w tym samym wywiadzie, potwierdził także, że ​​podpisał kontrakt z nową wytwórnią. Najprawdopodobniej oznacza to, że wkrótce ukaże się jego kolejny solowy album. – Jestem tym bardzo podekscytowany i już wkrótce będę miał okazję pracować z bardzo kreatywnymi, pod kątem muzycznym, ludźmi. Prawdopodobnie wkrótce ogłoszę, z kim podpisałem kontrakt. To mniej więcej tyle, co mogę powiedzieć, ale cieszę się i pracuję nad różnymi rzeczami.

Steve Perry, do tej pory, wydał cztery solowe albumy. Ostatni krążek, z premierowym materiałem, ukazał się w 2018 roku pod tytułem "Traces". Natomiast dyskografię Perry'ego zamyka album "The Season" z 2021, na którym znalazły się świąteczne piosenki. 

Najpopularniejsze rockowe albumy na Spotify. Oto TOP10: