https://youtu.be/VpATBBRajP8

i

Autor: screen: youtube.com/watch?v=VpATBBRajP8

Slipknot mają kosmiczne inspiracje i mamy to usłyszeć na nowej płycie

2022-03-30 11:34

Slipknot cały czas pracuje nad nowym albumem i co jakiś czas pojawiają się przecieki i głosy, że może to być zwieńczenie kariery zespołu. Jak będzie? Tego dowiemy się niebawem, tym bardziej, że grupa ma podobno kosmiczne inspiracje.

Slipknot zaliczyli ostatnio bardzo dobry czas, wydając świetnie przyjęty album i grając z nim mocne koncerty na całym świecie. Niestety, pandemia pokrzyżowała plany na dalszą część trasy, ale jednocześnie dała chwilę wytchnienia i możliwość pracy nad nową muzyką. Co jakiś czas pojawiają się przecieki na temat nowego albumu i nawet głosy, że będzie to zwieńczenie kariery zespołu. Trochę nowych rzeczy przekazał DJ Sid Wilson, który ujawnił, że album będzie miał kosmiczne inspiracje.

Co tam w środku gra - Black Sabbath - Technical Ecstasy

Slipknot mają kosmiczne inspiracje i mamy to usłyszeć na nowej płycie

Sid Wilson w wywiadzie dla 'Full Metal Jackie', wyjawił, że sample na nowym albumie są dosyć kosmiczne:

Duża część albumu zrodziła się podczas trasy, bo mamy swoje przenośne studio, które rozstawiamy na backstage’u. Kiedy koncertujemy, oddalamy się od Ziemi. Sięgnąłem więc po sample z różnych księżyców krążących wokół różnych planet w naszym układzie słonecznym, żeby oddać to, jak dużo podróżujemy i żeby sprowadzić te dźwięki na Ziemię.

Dyskografię Slipknota zamyka album 'We Are Not Your Kind', wydany 2019 roku.

Rammstein - najmniej znane zdjęcia zespołu. Tego mogliście nie widzieć