Runforrest nie zwalnia tempa! Tak brzmi Zimna woda

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Alicja Godyń Nowy numer Runforresta!

Runforrest nie zwalnia tempa! Tak brzmi "Zimna woda"

2022-10-12 18:28

Runforrest nie zwalnia, biegnie dalej. Po wrześniowej premierze jego trzeciej EP-ki run! przychodzi do nas z nowym utworem. Tym razem... po raz pierwszy po polsku!

Zimna woda to zapowiedź nadchodzącego pełnowymiarowego albumu Runforresta, którego premiera zaplanowana jest na 2023 rok. Klimat piosenki wpasowuje się w nadchodzące jesienne melancholie. Jest to oniryczna podróż w głąb najmroczniejszych zakamarków świadomości. Utwór opowiada o konfrontacji ze swoimi koszmarami, lękami, a także o bólu, który znajduje swój koniec w wytchnieniu. Muzycznie smutne melodie kołyszą się w tanecznym rytmie.

Runforrest - informacje o projekcie

Runforrest to projekt muzyczny pochodzącego z Krakowa songwritera Grzegorza Wardęgi, znanego ze współpracy z wieloma artystami i artystkami, m.in.: Bass Astral x Igo, Misia Furtak, ARS LATRANS Orchestra, czy Lor. Od 2018 roku nieprzerwanie tworzy, a jego styl wciąż ewoluuje, łącząc w sobie wpływy muzyki singer-songwriter, alternatywnego rocka, współczesnego popu i elektroniki. Wśród najważniejszych występów na koncie artysty można wymienić chociażby: Męskie

Granie w Krakowie, OFF Festival Katowice, koncert w Tauron Arena Kraków. Wydane dotychczas trzy EP zaprowadziły Runforresta na niezliczoną ilość koncertów i festiwali, gdzie wraz z Kopim, młodym producentem muzyki elektronicznej, zachwycał różne publiczności.

Wokalista grupy Chemia o płycie „Something to belive in”

Runforrest wyrusza w trasę!

Co więcej, pod szyldem Zimnej wody, w listopadzie Runforrest wyrusza w jesienną trasę koncertową, podczas której będzie można usłyszeć utwory z jego poprzednich wydawnictw, w nowych, niepowtarzalnych odsłonach. Nie zabraknie materiału z jego najnowszej płyty, a także zapowiedzi tego, co artysta zaplanował na przyszłość.

Runforrest odwiedzi takie miasta jak:

  • Łódź, 20.10 GREAT SEPTEMBER, klub Pop’n’Art, godz. 20:30
  • Wrocław, 11.11, Klub Łącznik
  • Kępno, 12.11, Gramophone Pub
  • Poznań, 13.11, Klub pod Minogą
  • Kraków, 18.11, Alchemia
  • Warszawa, 27.11, Chmury

Bilety już dostępne na Going!