Royal Republic

i

Autor: YouTube/RoyalRepublic

Royal Republic wracają do Polski na dwa koncerty! Gdzie i kiedy zagra szwedzki zespół?

2022-11-20 18:15

Mistrzowie gitarowej dyskoteki, dumni reprezentacji rock'n'rolla i wykształceni muzycy z morderczym instynktem ponownie zagrają w Polsce! Royal Republic już wiele razy pokazało, że potrafi zrobić dobre widowisko. Szwedzi wracają do Krakowa i Warszawy, gdzie zagrają nie tylko nowości, ale również swoje największe hity. Szczegóły koncertów znajdziecie poniżej.

Royal Republic to jedna z tych grup, która w jednym numerze potrafi zaatakować jednocześnie agresywnymi riffami i dyskotekowym zaśpiewem. Obok ich twórczości nie można przejść obojętnie i wiele razy udowadniali, że potrafią rozruszać nawet najbardziej wymagających słuchaczy. Nadchodzące koncerty nie będą pierwszą wizytą w Polsce. Muzyczna grupa z Malmö już bywała u nas i chyba musi się podobać, bo wracają jak "Boomerang". Szwedzi mają za sobą takie hity jak "Tommy Gun" "Full Steam Spacemachine", czy legendarne "Baby". Już niedługo wszystkie klasyki zespołu wybrzmią na koncertach w Krakowie i Warszawie.

Wywiadówka - Jan Borysewicz

Royal Republic w Polsce 2022 - kiedy i gdzie zagrają?

Garage rock, heavy metal, pop, hip-hop i niemalże wszystko pomiędzy - takiego klimatu można się spodziewać na nadchodzącej trasie. Weseli hedoniści zaśpiewają czterema głosami już jesienią 2022 roku. Pierwszy koncert odbędzie się w Krakowie 23 listopada (Klub Kwadrat), a drugi dzień później, 24 listopada, w Warszawie (Klub Proxima). Bilety zaczynają się od 79 zł i można je nabyć na stronie LiveNation.

Sonda
Twoja ulubiona płyta Royal Republic, to...