Rock na Bagnie 2024

i

Autor: Materiały prasowe

Wydarzenie

Rock na Bagnie 2024 - ceny biletów i karnetów. Świetny festiwal w niskiej cenie

2024-05-05 9:30

Obecnie bilety na koncerty potrafią osiągać zawrotne ceny. Z kolei karnet na festiwal to koszt rzędu kilku dobrych stów. Jak się okazuje nie wszędzie ceny wywołują palpitacje serca. Tak właśnie prezentuje się oferta Rock na Bagnie. The Exploited, The Casualties, Authority Zero oraz kilkanaście znakomitych polskich kapel za "grosze"! A to wszystko odbędzie się w malowniczych okolicach Biebrzańskiego Parku Narodowego w Goniądzu na Podlasiu.

Główną atrakcją festiwalu będzie koncert jednego z najważniejszych w historii punk rocka zespół THE EXPLOITED, który wywarł wpływ na wielu wykonawców, m.in takich jak: METALLICA,  SLAYER, ANTHRAX, NIRVANA, DISCHARGE, QUEENS OF THE STONE AGE. Do wpływów THE EXPLOITED przyznają się również członkowie nowojorskiego zespołu THE CASUALTIES, który będzie drugim zagranicznym headlineram goniądzkiego festiwalu. Też z USA, a dokładnie z Arizony, przyjedzie popularny wśród zwolenników kalifornijskiej odmiany punk rocka zespół AUTHORITY ZERO. Oprócz mocnej strony zagranicznych gwiazd, szefostwo „Bagna” przygotowało również mocną obsadę krajową, w postaci wszystkim znanych zespołów: PIDŻAMA PORNO, STRACHY NA LACHY, ILLUSION i SEXBOMBA. Ciekawym koncertem będzie TRIBUTE TO SIEKIERA, podczas którego usłyszymy całą płytę „Nowa Aleksandria” kultowej SIEKIERY w wykonaniu muzyków znanych z trójmiejskiej sceny.  Innym ciekawym projektem, który usłyszymy tylko podczas festiwalu Rock na Bagnie, będzie projekt „NA ZAWSZE PUNK”, podczas którego, zespół ULICZNY OPRYSZEK wraz z zaproszonymi gośćmi z  dawno nie istniejących punkowych zespołów lat 80’ wykona nieraz już zapomniane hity polskiego punk rocka. Również wyjątkowy koncert, poświęcony historii festiwalu w Jarocinie, zapowiada zespół ACAPULCO – laureat jarocińskiego festiwalu w roku 1986.

Scenę gotyckiego rocka będzie reprezentował w Goniądzu zespół LORIEN, metalową DEVANER, w rytmach reggae pobuja nas THE REBELS a w rytmach ska FLAMING HEART.

Oczywiście Rock na Bagnie to cała gama krajowych punkowych wykonawców w każdym stylu  - od street punka, po hard core. Wśród nich zobaczymy koncerty zespołów: PRAWDA - występ z okazji 30 lat istnienia i CZERWONE KOŚCIOŁY - które w 2024 roku będą obchodziły swoje 35 urodziny. Line up uzupełniają: EYE FOR AN EYE, LENIWIEC, NICE WORK, ROYAL SPIRIT, JAWS i ROYAL KIDS OF 1977.       

Festiwalowi towarzyszyć będzie jak zwykle inicjatywa Rock na Bagnie na Styku Kultur, powołana przez fanów festiwalu i mieszkańców Goniądza. Podczas niej będzie można wziąć udział w ciekawych spotkaniach, kinie festiwalowym, wystawach,  jarmarku i obejrzeć koncerty na małej scenie, której wykonawców poznamy niebawem. 

Do tego nieskazitelna okolica Biebrzańskiego Parku Narodowego na terenie którego odbywa się festiwal i położona nieopodal Twierdza Osowiec są dodatkowymi atutami, skłaniającymi do odwiedzenia klimatycznego Goniądza na początku lipca 2024 r.

Rock na Bagnie 2024 - karnety i bilety jednodniowe

Karnety na festiwal są do nabycia w sieci sprzedaży GoOut, eBILET i BILETYNA.PL. Ceny prezentują się następująco:

  • styczeń/luty/marzec/- 210 PLN
  • kwiecień/maj/czerwiec –  do 30.06. do północy   -230 PLN
  • w dniu imprezy  250 PLN – 2 dni i 150 PLN 1 dzień

Trzeba przyznać, że to niewiele jak na atrakcje, które przygotowali organizatorzy wydarzenia.

Rock na Bagnie 2024

i

Autor: Materiały prasowe
Najlepsze punkowe albumy wszech czasów. Te krążki to legendy gatunku