Rammstein z klipem do kolejnego singla z płyty Zeit”! Fantazje na temat sielskiego życia na tradycyjnej wsi według muzyków w teledysku do “Dicke Titten”

i

Autor: Screen z YouTube/Rammstein Offical Nowy klip od Rammstein

Rammstein z klipem do kolejnego singla z płyty "Zeit”! Fantazje na temat sielskiego życia na tradycyjnej wsi według muzyków w teledysku do “Dicke Titten”

2022-05-26 11:56

Zespół Rammstein nadal promuje wydany pod koniec kwietnia album “Zeit”. Po teledyskach do singla tytułowego, piosenek “Zick Zack” i “Angst” przyszedł czas na kolejny! Czwartym singlem z płyty został numer”Dickie Titten”, a w klipie do niego Panowie z zespołu prezentują swoją wizję życia na tradycyjnej, niemieckiej wsi - musicie to zobaczyć!

29 kwietnia ukazał się wyczekiwany, ósmy album studyjny zespołu Rammstein. Płyta nosi tytuł Zeit (pol. Czas) i nagrywana była w trakcie ogólnoświatowego zamknięcia, spowodowanego COVID-19. Krążek zbiera świetne recenzje i bardzo dobrze radzi sobie na listach przebojów. Panowie jednak nie spoczywają na laurach - dopiero co rozpoczęli trasę koncertową i właśnie opublikowali klip do kolejnego singla z albumu!

Co tam w środku gra? - Rammstein

Jak wygląda życie na niemieckiej wsi - sprawdźcie klip “Dicke Titten”!

W środę późnym popołudniem do sieci trafił teledysk do czwartego już singla z płyty - tym razem Panowie postawili na numer Dicke Titten (pol. Wielkie Cycki). W klipie wyreżyserowanym przez Joerna Heitmanna, widać same dobroci - małe szczeniaczki, rąbanie drewna, ubijanie śmietany, klasyczne niemieckie stroje, w tym charakterystyczne Lederhosen, Tilla jako poczciwego, niewidomego staruszka i oczywiście dużo tytułowych “dicke titten”. Musicie to zobaczyć!

Rammstein w Polsce!

Zespół zagra w Polsce już 16 lipca na warszawskim Stadionie Narodowym. Relacje z pierwszych koncertów wskazują, że fani grupy mogą spodziewać się wspaniałego show, pełnego pokazów, świateł i niespodzianek.

Zobacz także: Rammstein wyruszył w trasę koncertową. Jakiej setlisty możemy spodziewać się podczas koncertu w Polsce?