Rammstein na Europe Stadium Tour! Tak wygląda trasa koncertowa zespołu [GALERIA]

2022-07-08 12:10

Rammstein jest w trakcie monumentalnej trasy koncertowej Europe Stadium Tour, w ramach której, już 16 lipca, zagra na warszawskim Stadionie Narodowym. Jak wygląda ta seria występów? Czego można się spodziewać po muzykach i co się dzieje na scenie? Zajrzyjcie do naszej galerii, gdzie zebraliśmy najlepsze zdjęcia z tej trasy!

Powstała w 1994 roku niemiecka formacja od lat znajduje się na szczytach popularności i nic nie wskazuje na to, by miała z nich zejść! 29 kwietnia Rammstein, po trzech latach, powrócił ze swoim ósmym albumem studyjnym. Płyta zatytułowana Zeit (pol. ‘czas’) została bardzo dobrze przyjęta przez fanów i krytyków muzycznych - krążek dotarł na szczyt listy przebojów w Niemczech, Belgii czy Francji, zajął trzecie miejsce w Australii i Wielkiej Brytanii i piętnaste na zestawieniu Billboard 200. Na chwilę obecną Zeit promowany jest trzema singlami - tytułowym, Zick-Zack i Dicke Titten.

Co tam w środku gra? - Rammstein

Rammstein na Europe Stadium Tour! Tak wygląda trasa koncertowa zespołu

Najnowsza płyta zespołu promowana jest na monumentalnej trasie "Europe Stadium Tour". Zespół jak zawsze nie zawodzi oczekiwań swoich fanów i prezentuje na koncertach niesamowite pirotechniczne show pełne pokazów, świateł oraz niespodzianek. Całkiem niedawno głośno było o - no właśnie - bardzo głośnym występie zespołu w Wielkiej Brytanii. Panowie wywołali spory hałas, który rozniósł się po okolicznych miejscowościach. Jak będzie na warszawskim koncercie? Sprawdźcie zdjęcia i wideo, by zobaczyć, czego można się spodziewać po nadchodzącym występnie!

Jak dobrze znasz teksty piosenek Kultu? QUIZ

Pytanie 1 z 10
Jaką markę samochodu ma dziewczyna z piosenki “Baranek”?