Puddle of Mudd przedstawiają nowy album! Coś idealnego dla fanów post-gruneg'owych klimatów!

i

Autor: Wikimedia Commons Nowy album od Puddle of Mudd

Puddle of Mudd przedstawia nowy album! Coś idealnego dla fanów post-gruneg'owych klimatów!

2023-09-11 13:38

Zespół Puddle of Mudd powraca po czterech latach przerwy! W piątek 8 września swoją premierę miał najnowszy album formacji, zatytułowany "[Ubiquitous]". Czy krążek powtórzy sukces poprzednika, czyli świetnie przyjętego "Welcome to Galvania"? Posłuchaj oficjalnego singla z nowej płyty grupy!

Puddle of Mudd to amerykański zespół rockowy założony w Kansas City w stanie Missouri w 1992 roku. Skład grupy tworzą obecnie Wes Scantlin, Matt Fuller, Dave Moreno i Michael John Adams. Formacji udało się osiągnąć sukces już za sprawą debiutanckiego Come Clean. Obecnie Puddle of Mudd mają na koncie sześć płyt, z czego najnowsza dopiero co ujrzała światło dzienne!

Nirvana - 5 ciekawostek o albumie "In Utero" | Jak dziś rockuje?

Nowy album Puddle of Mudd

Formacja powróciła po czterech latach przerwy, prezentując fanom następcę świetnie przyjętego Welcome to Galvania z 2019 roku. Najnowszy, szósty już krążek zespołu został zatytułowany [Ubiquitous] i oficjalnie ujrzał światło dzienne w piątek 8 września. Puddle of Mudd podzielili się z fanami także kolejnym singlem z płyty. Tym razem został nim numer Cash & Cobain, który jest osobistym ulubieńcem frontmana zespołu, Wesa Scantlina, który nie kryje, że szczególnie ceni sobie jego nieoczywistość gatunkową. Posłuchaj kawałka poniżej!