Pol'and'Rock Festival 2023 już za chwilę! Co dzieje się na terenie Lotniska Czaplinek-Broczyno?

i

Autor: AKPA Przygotowania do Pol'and'Rock Festival 2023 w pełni!

Pol'and'Rock Festival 2023 już za chwilę! Bramy na teren Lotniska Czaplinek-Broczyno otwarte!

2023-08-02 8:51

Wielkimi krokami zbliża się ten czas w roku, na który czeka niemałe grono. Już w czwartek startuje tegoroczna edycja Pol'and'Rock Festival! Prace na terenie Lotniska Czaplinek-Broczyno trwają w pełni, a pierwsi festiwalowicze będą mogli zawitać na niego już za moment. Co dzieje się na miejscu, na trzy dni przed startem "Najpiękniejszego Festiwalu Świata"?

Tegoroczna edycja Pol'and'Rock Festival 2023 zbliża się wielkimi krokami! W tym roku wydarzenie odbywa się w dniach 3-5 sierpnia, ponownie na terenie sprawdzonego Lotniska Czaplinek-Broczyno. Już za chwilę na miejscu "Najpiękniejszego festiwalu świata" pojawiać się będą pierwsi goście, którzy czekać będą na występy gwiazd. W tym roku line-up wzbogacili m.in. Epica, Royal Republic, Bullet For My Valentine, Spin Doctors, Kwiat Jabłoni, Lady Pank, Włochaty, Jagoda Kret czy Biohazard. Impreza nie bez powodu cieszy się użytym przed chwilą tytułem - sam brytyjski "The Guardian" umieścił go na swojej liście najbardziej godnych uwagi festiwali non-profit w Europie, ze względu na fakt, iż udział w Pol'and'Rock jest bezpłatny, a sama impreza powiązana jest z ideą fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Pol’and’Rock Festival - 10 występów, które przeszły do historii imprezy

Co obecnie dzieje się na terenie Pol'and'Rock Festival 2023?

Impreza zbliża się i zbliża! Całość oficjalnie wystartuje w czwartek 3 sierpnia o godzinie 15:00, a sceny otworzą The Rumjacks (Duża Scena) i Etna Kontrabande (Mała Scena). Co obecnie dzieje się na terenie Lotniska Czaplinek-Broczyno? Czy organizatorzy są gotowi na przyjęcie tłumów?

Oczywiście, że tak! W piątek 28 lipca miała miejsce oficjalna konferencja prasowa 29. Pol’and’Rock Festival. Jurek Owsiak pojawił się w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego, by oficjalnie zaprosić fanów na festiwal. Bramy wydarzenia otworzą się już we wtorek 1 sierpnia, punktualnie o godzinie 12:00, a wszystko jest gotowe na powitanie gości. Owsiak zapewnił, że organizacja jest, jak co roku, na najwyższym poziomie. Na wydarzenie zaprasza także Marszałek województwa zachodniopomorskiego, Olgierd Geblewicz. 

Bramy Pol'and'Rock Festival 2023 otwarte!

Tegoroczna edycja wydarzenia oficjalnie startuje już za chwilę! We wtorek, punktualnie o godzinie 12:00, otworzyły się bramy na teren Pol'and'Rock Festival! Pierwsi goście są już obecni na miejscu, a uczestników "Najpiękniejszego Festiwalu Świata" z godziny na godzinę przybywa!

Pol'and'Rock Festival 2023 - szczegółowy line-up na Eska ROCK.pl!

Jak prezentuje się dokładny, godzinowy rozkład koncertów? News na temat line-up'u i inne najważniejsze informacje odnośnie Pol'and'Rock Festival 2023, jak chociażby niezbędnik festiwalowicza, znajdziesz na stronie eskarock.pl!

ZOBACZ TAKŻE: Pol'and'Rock 2023 - szczegółowy line-up