Ozzy Osbourne - rodzina muzyka znowu pokaże swoje życie w telewizji! Co wiadomo na temat reality show Home To Roost?

i

Autor: Rex Features/East News Ozzy Osbourne z rodziną wracają do telewizji

Ozzy Osbourne - rodzina muzyka znowu pokaże swoje życie w telewizji! Co wiadomo na temat reality show "Home To Roost"?

2022-09-05 13:33

Po 17 latach do telewizji powraca rodzina Osbourne'ów! "Książę ciemności", jego żona i dzieci będą głównymi bohaterami show, które nosi tytuł "Home to Roost". Co wiadomo na temat reality show? Kto konkretnie w nim wystąpi? Na czym skupi się fabuła serii? Kiedy program zadebiutuje w telewizji? Sprawdź poniżej wszystkie najważniejsze informacje na ten temat!

Ozzy Osbourne to prawdziwa legenda heavy metalu. Muzyk rozpoczął działalność w zespole Black Sabbath, w 1980 roku zaś wydał swój debiutancki album solowy, zatytułowany Blizzard of Ozz. "Książę ciemności" przygotowuje się właśnie do wydania najnowszej płyty - Patient Number 9 ujrzy światło dzienne już w piątek 9 września, na chwilę obecną promują do dwa single, tytułowy i nagrany w duecie z Tonym Iommi Degradation Rules. Krążek to jednak nie jedyna nadchodząca nowość w życiu artysty. Już na początku przyszłego roku on i jego małżonka, Sharon Osbourne, po ponad dwudziestu latach powrócą do Wielkiej Brytanii. To właśnie z tym wydarzeniem w ich życiu związany jest kolejny projekt.

Ozzy Osbourne - rodzina muzyka znowu pokaże swoje życie w telewizji!

Szalona rodzina Osbourne'ów po 17 latach powróci na srebrne ekrany! Muzyk, jego żona i dzieci ponownie zostaną bohaterami programu typu reality show. Znana jest już nazwa produkcji - "Home To Roost" i powstanie ona na zlecenie stacji BBC. Fabuła show skupi się na przedstawieniu powrotu Ozzy'ego i jego rodziny do Wielkiej Brytanii. Tak brzmi oficjalny opis "Home To Roost":

Co tam w środku gra? Black Sabbath - Sabotage

Expectation wyprodukuje dziesięcioodcinkową serię, 30-minutowych odcinków dla BBC One i iPlayer. "Home to Roost" udokumentuje powrót Ozzy'ego i Sharon do Wielkiej Brytanii, wraz z udziałem ich dzieci, Kelly i Jacka, którzy wspierać ich będą w drodze do ponownego rozpoczęcia życia w wiejskim Buckinghamshire. Fabuła serialu skupi się na rodzinie Osbourne'ów, która świętować będzie jedne z najważniejszych wydarzeń w ich życiu - od 70. urodzin Sharon, po narodziny pierwszego dziecka Kelly, trasę koncertową Ozzy'ego. Kamery będą śledzić każdy ich ruch. Będzie to portret, pokazujący Sharon i Ozzy'ego, którzy zmagają się z chorobami i wyzwaniami związanymi z wiekiem, ale z typowymi dla Osbourne'a ekscentrycznościami, humorem, ciepłem i miłością - brzmi zapowiedź programu.

"The Osbournes" - program, który bił rekordy popularności

Reality show The Osbournes zadebiutował w stacji MTV 5 marca 2002 roku. Program przedstawiał codzienne życie Ozzy'ego, jego dzieci i żony w ich luksusowej posiadłości na terenie Hollywood. Przez trzy lata kamery towarzyszyły rodzinie podczas różnych wydarzeń, śledziły chociażby walkę Sharon z rakiem czy problemy zdrowotne Ozzy'ego po wypadku na quadzie. Emisja programu zakończyła się w marcu 2005 roku, do dziś jest on uznawany za najczęściej oglądany na MTV. Na chwilę obecną nie wiadomo, kiedy "Home to Roost" zadebiutuje w telewizji.

Sonda
Będziesz oglądał/oglądała nowe reality show rodziny Osbourne'ów?