Ranking

Oto najlepsze albumy w dyskografii Rammstein. Wstyd ich nie znać!

Rammstein to bezapelacyjnie najpopularniejszy zespół, który śpiewa po niemiecku. Grupa jest już na rynku od trzydziestu lat. To doskonała okazja, aby bliżej przyjrzeć się dyskografii R+. Postanowiliśmy więc wskazać najlepsze albumy zespołu i je uszeregować. Tak powstał nasz ranking.

Oto najlepsze albumy w dyskografii zespołu Rammstein

Formacja Rammstein to dziś prawdziwa legenda. Zespół, który powstał w 1994 roku w Berlinie, od lat cieszy się olbrzymią popularnością na całym świecie, również w Polsce. W naszym kraju muzycy R+ bez problemu regularnie wyprzedają stadiony, a wcześniej hale. 

Znani są zresztą z niesamowitych występów na żywo. W ich trakcie nie brakuje bowiem efektownej produkcji scenicznej pełnej ognia. To po prostu trzeba z bliska zobaczyć!

Rammstein - najlepsze teledyski zespołu / Eska Rock

Grupa ma na koncie wiele utworów, które – jakby na to nie patrzeć – stały się ogromnymi przebojami w dobrym tego słowa znaczeniu. Wystarczy wspomnieć chociażby "Du Hast", "Sonne" czy "Amerikę".

Zespół ma na koncie osiem studyjnych albumów (dyskografię, na ten moment, zamyka krążek "Zeit", który swoją premierę miał w 2022 roku). Postanowiliśmy więc wskazać 5 najlepszych albumów w dorobku tego niemieckiej formacji, które, z czystym sumieniem, możemy polecić wszystkim osobom, które chciałyby rozpocząć swoją przygodę z ich twórczością. 

Jakie albumy zespołu Rammstein wyróżniliśmy? Sprawdzicie to w galerii zdjęciowej, którą umieściliśmy na samej górze niniejszego artykułu. 

Poniżej natomiast dowiecie się więcej o albumie "Sehnsucht":