zestawienia

Oto aktorzy i aktorki, którzy grają ciężkie brzmienia. Grają w filmach, a po godzinach zajmują się rockiem!

2024-05-09 9:00

Wszystkie te osoby łączy jedno - można o nich powiedzieć, że są zarówno aktorkami czy aktorami, jak i rockmankami i rockmanami! Różne dziedziny sztuk artystycznych lubią się przecinać, nic więc dziwnego, że osoby, trudniące się na co dzień aktorstwem, okazują się często dobrymi muzykami. Kto szczególnie upodobał sobie ciężkie brzmienia?

Muzyka rockowa ma to do siebie, że przyciąga. Ludzie lubią słuchać ciężkich brzmień, bardzo często chociażby dlatego, że kojarzą się one jako wyraz buntu. Rock to historia, dźwięki, na kanwie których powstało wiele innych gatunków. Na świecie nie brak fanów muzyki, którzy zainspirowani stylistyką, klimatem, sami postanowili wziąć się za granie. Co ciekawe, na rynku bardzo dużo jest aktorów i aktorek, którzy w pewnym momencie swojego życia postanowili sprawdzić się w rockowym graniu. Bywają i takie przypadki, kiedy to gwiazda decyduje się porzucić granie w filmach na rzecz kariery muzycznej.

Aktorzy i Aktorki, którzy grają rocka!

Aktorzy i aktorki, którzy zajęli się mocnymi brzmieniami

Różne dziedziny artystyczne bardzo często przenikają się. Nic więc dziwnego, że niekiedy uznani muzycy okazywali się być także uzdolnionymi aktorami. Jak to wygląda w odwrotną stronę? Ilu jest aktorów i aktorek, którzy w pewnym momencie swojego życia postanowili spróbować sił w muzyce? Sprawdź naszą galerię na samej górze artykułu, w której prezentujemy dziesięć najciekawszych postaci, którym nie obce jest też granie, przede wszystkim te rockowe!

Sprawdź poniżej, jakie koncerty odbędą się w Polsce w tym roku!