EskaROCK Live! prezentuje: Organek ze specjalnym koncertem w naszym studiu! Zobaczcie pełne nagranie [WIDEO]

i

Autor: Foto: Eska ROCK

ØRGANEK już w najbliższą sobotę zagra w Stodole w ramach trasy „NA RAZIE STOJĘ, NA RAZIE PATRZĘ"!

2022-03-07 15:14

Już w najbliższą sobotę, 12 marca w Klubie Stodoła wystąpi ØRGANEK! Koncert odbędzie się w ramach trasy „NA RAZIE STOJĘ, NA RAZIE PATRZĘ", promującej najnowszy album zespołu. Bilety dostępne w sprzedaży!

Po dwóch platynowych wydawnictwach, płyta „Na razie stoję, na razie patrzę” to album długo wyczekiwany, przede wszystkim ze względu na jego różnorodność stylistyczną, ale też i ważkość treści na nim zawartych. Oprócz typowych dla Organka tekstów o międzyludzkich relacjach, pojawiają się też wątki publicystyczne komentujące zjawiska społeczne w Polsce ostatnich lat. Zespół poszerzył też znacznie swój zakres stylistyczny sięgając do post punka oraz muzyki elektronicznej, dla której bazą są analogowe brzmienia lat 70’. Jak powiedział Tomasz Organek: „retro już nam nie wystarcza. Nie czas na wspominki, czas opowiadać o tym, co dzieje się tu i teraz, a do tego potrzebny jest współczesny język”. Trasa „Na razie stoję, na razie patrzę” to dynamiczne, przebojowe i bezkompromisowe show z nową muzyką na nowe czasy. Oi!

Co tam w środku gra - Happysad - Odrzutowce i kowery

W sprzedaży dostępne dwa rodzaje biletów – Bilet Standard oraz Health Pass (bilet przeznaczony dla osób, które w dniu koncertu będą posiadały ważny Unijny Certyfikat COVID - EU Digital COVID Certificate.

Miejsca stojące (płyta):I Pula - 79,00 PLNII Pula - 99,00 PLN

Miejsca siedzące (balkon):Pula - 119,00 PLN

Bilety dostępne w sprzedaży internetowej: www.stodola.pl oraz www.ticketclub.pl

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia zespołu