Orange Warsaw Festival 2024 - kiedy i gdzie odbędzie się kolejna edycja imprezy?

i

Autor: Gonzales Photo/Rod Clemen/Photoshot/East News Orange Warsaw Festival 2024 - DATA I MIEJSCE

Orange Warsaw Festival 2024 - kiedy i gdzie odbędzie się kolejna edycja imprezy?

2023-07-03 14:53

Nie da się ukryć - edycję Orange Warsaw Festival z 2023 roku można zaliczyć do udanych. Wydarzenie, na którym zagrali m.in. Panowie z 30 Seconds to Mars, The Kid LAROI., Ellie Goulding, The 1975 czy Daria Zawiałow, obfitowało w niespodzianki. Co nas czeka w ramach nadchodzącej edycji? Czy wiadomo już, kiedy i gdzie odbędzie się festiwal?

Orange Warsaw Festival 2023 już od pierwszych ogłoszeń zapowiadał się naprawdę dobrze. Wydarzenie tak naprawdę na dobre otworzyło sezon letnich imprez muzycznych. W 2023 roku gwiazdami festiwalu byli i były m.in. Daria Zawiałow, The 1975, Aurora, Ellie Goulding czy Martin Garrix. Jedną z gwiazd miał być także Sam Smith, jednak występ ten został odwołany, a dosłownie na kilka dni przed startem imprezy ogłoszono, że zagra na niej uwielbiana w naszym kraju grupa 30 Seconds to Mars. Występ formacji z pewnością przeszedł już do historii, a to ze względu na fakt, iż Jared Leto zaśpiewał w duecie z Krzysztofem Zalewskim i Jannem. 

Aktorzy i Aktorki, którzy grają rocka!

Orange Warsaw Festival 2024 - data i miejsce

Pozostaje nam czekać na to, co wydarzy się w przyszłym roku. Na chwilę obecną jednak nie jest znana dokładna data ani miejsce Orange Warsaw Festival 2024. 

BILETY na Orange Warsaw Festival 2024

Na chwilę obecną nie ma żadnych informacji odnośnie sprzedaży biletów na nową edycję festiwalu. Gdy tylko takowe się pojawią, artykuł zostanie zaktualizowany!