Only The Poets już w ten weekend w Katowicach!

i

Autor: Materiały prasowe Only The Poets zagrają w ten weekend w Katowicach

Only The Poets już w ten weekend w Katowicach!

2023-08-09 14:37

Only The Poets nie zostawiają swoich fanów w potrzebie – po odwołaniu Fest Festivalu w Chorzowie, zespół zadecydował, że i tak wystąpi w Katowicach w nadchodzący weekend. Poznaj szczegóły!

Only The Poets zagrają 12 sierpnia (sobota) w P23 w Katowicach. Drzwi otwierają się o 16:00, a koncert rozpocznie się o 17:00.

Wielki powrót! Ville Valo o "Neon Noir" w Esce Rock.

O Only The Poets

Only The Poets szykują się intensywnie do premiery nowego utworu zatytułowanego „Over & Over”. Z pewnością zaprezentują go na żywo polskiej publiczności w nadchodzący weekend.Czteroosobowy zespół z Reading – Tommy Longhurst (gitara), Andy „Roo” Burge (bas), Clem Cherry (gitara) i Marcus Yates (perkusja) – w ciągu zaledwie kilku lat podbił świat. Bez kontraktu z wytwórnią, Only The Poets ciężko pracowali na sukces, grając na lokalnych imprezach w akademikach i pubach. Dziś bez problemu wyprzedają spore sale koncertowe.

Only The Poets dorastali w Reading i pobliskim Banbury. Organizatorzy Reading Festival dobrze wiedzieli, że ich muzyka przekroczy granice nie tylko miasteczka, ale i kraju. Szczerość autobiograficznych tekstów Longhursta w połączeniu z brzmieniem inspirowanym brytyjskim indie z lat 90. natychmiast poruszyły publiczność.

Uwielbiani przez polską publiczność Only The Poets w lutym wystąpili jako support Lewisa Capaldiego.

Zrobiliśmy to po staremu. Wszyscy pochodzimy z ciężko pracujących środowisk i jesteśmy świadomi, że trzeba w to włożyć sporo pracy. To dlatego budowanie rzeszy fanów poprzez występy na żywo miało sens – mówi Longhurst.