Numer Nerve Flip z edycji specjalnej Unlimited Love od Red Hot Chili Peppers jest już dostępny na wszystkich platformach streamingowych

i

Autor: Screen z Instagrama/chilipeppers Bonusowy kawałek z "Unlimited Love" jest już dostępny w streamingu

Numer "Nerve Flip" z edycji specjalnej "Unlimited Love" od Red Hot Chili Peppers jest już dostępny na wszystkich platformach streamingowych

2022-06-03 10:46

Dwa miesiące temu ukazał się wyczekiwany album “Unlimited Love” od Red Hot Chili Peppers. Trafiło na niego w podstawowej wersji aż 17 piosenek, jednak edycja japońska płyty zawierała dodatkowy numer - “Nerve Flip”. Piosenka co prawda od dawna hula w sieci, jednak dopiero 3 czerwca oficjalnie trafiła na wszystkie platformy streamingowe - kto jeszcze nie słyszał, czas nadrobić zaległość!

W 2019 roku Red Hot Chili Peppers ogłosili, że rozstają się z gitarzystą Joshem Klinghofferem, a do zespołu po dziesięciu latach wraca John Frusciante. To właśnie z tym muzykiem grupa nagrała swoje najbardziej uznane albumy, czyli Mother’s Milk, Blood Sugar Sex Magik, By the Way, Californication i Stadium Arcadium, nic więc dziwnego, że dla fanów była to świetna wiadomość, która natychmiast rozbudziła nadzieję na album w najbardziej uwielbianym składzie.

Damian Ukeje w Esce ROCK. "Była obawa, że już nigdy nie zaśpiewam. To mój drugi debiut”

“Unlimited Love” - wielki powrót kalifornijskiej grupy

Na ten przyszło jednak czekać trzy kolejne lata, gdy na początku lutego zespół wydał numer Black Summer i zapowiedział album Unlimited Love. Dwunaste w dyskografii wydawnictwo grupy ujrzało światło dzienne dokładnie 1 kwietnia. Na podstawową wersję płyty trafiło aż 17 utworów, których czas trwania wynosi około godzinę i 13 minut. Jedynie na japońskiej edycji krążka znalazł się kawałek bonusowy - mowa o Nerve Flip.

“Nerve Flip” - numer bonusowy z japońskiej edycji “Unlimited Love” trafił na wszystkie platformy streamingowe

Nerve Flip co prawda od premiery płyty hula w sieci, na próżno jednak można go było szukać na najpopularniejszych platformach streamingowych. Dokładnie 1 czerwca zespół poinformował w swoich social mediach, że piosenka trafi do streamingu już 3 czerwca! Kto jeszcze nie słyszał, koniecznie musi nadrobić zaległość!

Zobacz także: Red Hot Chili Peppers w stylu flamenco? Sprawdźcie wyjątkową interpretację numeru "Aquatic Mouth Dance"

Sonda
Który album Red Hot Chili Peppers lubisz najbardziej?