Nergal o problemach z samoakceptacją pod zdjęciem z młodości. Muzyk napisał otwarcie

i

Autor: AKPA Nergal zamieścił zdjęcie ze znaczącym opisem

Nergal o problemach z samoakceptacją pod zdjęciem z młodości. Muzyk napisał otwarcie w swoich socialach

2024-02-17 12:48

Jak to mówią - lata lecą! Każdy z nas się starzeje, a w parze z tym idzie zmiana wyglądu, niekiedy stylu, aparycji, ale też podejścia do samego czy samej siebie. O tym, że miał problemy z samoakceptacją w młodości napisał całkiem niedawno w swoich socialach Adam "Nergal" Darski. Muzyk zrobił to z charakterystycznym dla siebie przymrużeniem oka.

Ten rok zapowiada się dla zespołu Behemoth na naprawdę pracowity. Już niedługo formacja rozpocznie swoją trasę koncertową, na której świętować będzie mijające w tym roku 33-lecie. W serii koncertów grupie towarzyszyć będzie prawdziwa thrash metalowa legenda, czyli Testament. Już kilka miesięcy temu frontman zespołu, Adam "Nergal" Darski powiedział w wywiadzie dla podcastu "Everblac", że ten już pracuje nad nową muzyką, nie zdradził jednak, kiedy materiał ten miałby ujrzeć światło dzienne.

Muzyk przygotowuje się obecnie do trasy koncertowej swojego pobocznego projektu, Me and That Man, która wystartuje już pod koniec marca. Nergal dzieli się z fanami za pośrednictwem swoich social postępami z prób, w tak zwanym międzyczasie znalazł też chwilę na to, by wrzucić zupełnie inny post.

Wywiadówka - Nergal

Nergal za młodu

Kilka dni temu muzyk wrzucił swoje zdjęcie z młodości, jak sam podał, ma na nim około 20 lat. Nergal w opisie otwarcie zdradził fanom, że miał wtedy spore problemy z samoakceptacją i zwyczajnie nie lubił siebie. W typowym dla siebie, żartobliwym stylu artysta dodał, że patrząc na fotografię w sumie wie, z czego to wynikało. Na końcu Nergal napisał, że jego zdaniem starzenie się jest prawdziwą radością - nie da się ukryć, artysta zmienił się z biegiem lat i mimo tego, że na początku napisał,  że "w sumie nie wie, kto jest na zdjęciu", to zachował chociażby charakterystyczną fryzurę. Zobacz fotkę poniżej!

SERCE z metalu bije GŁOŚNIEJ! O MIŁOŚCI w ciężkim graniu. CZŁOWIEK Z METALU