“Mellina” Marcina Mellera w Esce Rock - Michał Kempa gościem talk show!

i

Autor: FOTO TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS Michał Kempa w "Mellinie" Eski Rock!

“Mellina” Marcina Mellera w Esce Rock - Michał Kempa gościem talk show!

2023-03-24 9:12

W czwartek 23 marca, o godzinie 19:00, swoją premierę miał dwunasty już odcinek talk show “Mellina”, prowadzonego przez Marcina Mellera - historyka, dziennikarza i autora książek. Gościem epizodu był Michał Kempa - komik, dziennikarz radiowy i telewizyjny. O czym rozmawiał z Marcinem Mellerem?

Na początku stycznia 2023 roku swoją premierę miał najnowszy projekt Eski Rock. Mowa o wyjątkowym talk show “Mellina”, którego prowadzącym został historyk, dziennikarz radiowy i telewizyjny, pisarz, autor przebojowej powieści sensacyjnej „Czerwona Ziemia” – Marcin Meller. “Mellina” ma postać projektu multimedialnego, który można oglądać w serwisie YouTube na kanale Eski Rock oraz na stronie internetowej eskarock.pl, jak i słuchać jako podcastu w serwisach streamingowych. Nowy program to talk show, jakiego jeszcze nie było! Wyjątkowe studio, wspaniali goście, bezkompromisowe pytania i rozmowy, o których wiadomo jedno - zabraknie w nich polityki! Premiera nowego odcinka ma miejsce w każdy czwartek o godzinie 19:00 na kanale Youtube Eski Rock. Podcast dostępny jest od soboty na Spotify i w środę na antenie Eski Rock o 23:00.

Michał Kempa gościem "Melliny" w Esce Rock!

Gościem najnowszego, dwunastego już odcinka, był Michał Kempa. Komik, zajmujący się przede wszystkim stand-upem, dziennikarz radiowy i telewizyjny. Z wykształcenia prawnik, współprowadził i prowadzi programy i audycje m.in. w TVP1, TVN24, newonce.radio czy Canal+ Premium. W 2021 roku dał się także poznać jako współprowadzący program "Mam Talent" na antenie TVN. 

W rozmowie z Marcinem Mellerem, komik wyjaśnia dlaczego odszedł z "Mam Talent", jak reaguje na komentarze w sieci, gdy zarzuca mu się, że zrobił z siebie "wizerunkowego lumpa". Będzie też o kolarstwie i o tym, dlaczego nie został prawnikiem.

"ja w sobie próbuję pielęgnować taki bunt, przeciwko tym komentarzom, i że będę mówił wała itd."

Odszedł z MAM TALENT, zrobił z siebie LUMPA? Tak zareagował u Mellera