Megadeth wystąpi na Mystic Festival 2024!

i

Autor: IMAGO/Gonzales Photo/Terje Dokken/Imago Stock and People/East Ne Megadeth gwiazdą Mystic Festival 2024

Megadeth wystąpi na Mystic Festival 2024!

2023-11-28 12:29

Kolejny wtorek - kolejne ogłoszenie od Mystic Festival! Tym razem organizatorzy postanowili dać fanom naprawdę mocne info! Okazuje się, że gwiazdą przyszłorocznej edycji będzie prawdziwa legenda thrash metalu - zespół Megadeth! Czego można się spodziewać po tym występie? Co ze sprzedażą biletów? Szczegóły na ten temat poniżej!

Wtorek dla wszystkich fanów metalowego brzmienia w Polsce oznacza jedno - czas na nowe ogłoszenie od Mystic Festival. Te pojawia się w social mediach wydarzenia punktualnie o godzinie 12:00 już od dobrych kilku tygodni i do tej pory przyniosło wieści o planowanych w ramach imprezy setach m.in. Bring Me The Horizon, Bruce'a Dickinsona, Lord of the Lost, Life of Agony, Biohazard, Machine Head czy Body Count. Jednak to najnowsze ogłoszenie z wtorku to prawdziwa, metalowa bomba!

Megadeth - najsłynniejsze numery legendy thrash metalu / Eska Rock

Megadeth na Mystic Festival 2024!

Już w przyszłym roku do Polski, właśnie w ramach występu na Mystic Festival 2024, wrócą Panowie z Megadeth! Formacja zawita do naszego kraju niecały rok po poprzednim koncercie w ramach kolejnej odnogi trasy, promującej album The Sick, the Dying... and the Dead! Legenda thrashu jest jednym z trzech przyszłorocznych headlinerów festiwalu. Przypomnijmy, że aktualnie działa ona z nowym gitarzystą, Teemu Mäntysaari, który zastępuje przebywającego na przerwie od gry Kiko Loureiro.

Bilety na Mystic Festival 2024

Aktualnie w sprzedaży znajdują się bilety Early Birds. Są one dostępne w cenie 749 zł - 4-dniowy karnet Early Bird i 1299 zł - 4-dniowy karnet VIP. Sprzedaż prowadzona jest na stronie festiwalu.