Max i Igor Cavalera na trzech koncertach w Polsce w 2024 roku!

i

Autor: Karol Makurat/REPORTER Gdzie i kiedy pojawi się Cavalera Conspiracy?

koncerty rockowe w polsce w 2024 roku

Max i Igor Cavalera na trzech koncertach w Polsce w 2024 roku! Gdzie i kiedy pojawi się Cavalera Conspiracy?

2024-04-19 9:33

Nowy dzień - kolejne świetne wieści koncertowe! Po raptem kilku miesiącach do naszego kraju powrócą - tym razem na aż trzy koncerty - bracia Max i Igor Cavalera! Panowie zawitają do Polski wraz ze swoim projektem Cavalera Conspiracy - gdzie i kiedy dokładnie się pojawią? Jak prezentuje się harmonogram sprzedaży biletów?

Prawie cztery dekady po rozpoczęciu ich wspaniałej kariery, bracia Cavalera nagrali ponownie swoje debiutanckie albumy, od których wszystko się zaczęło - „MORBID VISIONS & BESTIAL DEVASTATION”. Gdy thrashers z Brazylii wracają do agresywnego, pierwotnego dzieciństwa, staje się oczywiste, że więź między Maxem - na gitarze i wokalu, a Iggorem - na perkusji, zostały wzmocnione od czasu ich pierwszych nagrań, połączenie tak piorunujące, że tylko ta dwójka mogła stworzyć coś takiego. Braciom na scenie towarzyszyć będzie Igor Amadeus Cavalera („HEALING MAGIC”, „GO AHEAD AND DIE”) na basie i Travis Stone („PIG”, „DESTROYER”, „DESOLUS”) na gitarze prowadzącej. 

Metalowe albumy wszech czasów / Eska Rock

Cavalera Conspiracy na trzech koncertach w Polsce w 2024 roku [DATY, MIASTA, BILETY]

  • 22 czerwca 2024- Klub B90, Gdańsk
  • 23 czerwca 2024 - A2 - Centrum Koncertowe, Wrocław
  • 24 czerwca 2024 - Klub Tama, Poznań

BILETY są już dostępne w sprzedaży na Live Nation.

Max i Iggor Cavalera stworzyli wspólnie dwa zespoły - Cavalera Conspiracy, który powstał po dziesięciu latach milczenia pomiędzy braćmi oraz legendarny heavy metalowy zespół Sepultura, założony przez nich w 1984 roku. Na swoich albumach brazylijscy artyści dopracowali do perfekcji sztukę tworzenia mrocznych brzmień, zgłębiając jednocześnie kwestie polityczne trzeciego świata i poszerzając horyzonty gatunku o odkrywanie rdzennej kultury, czego kulminacją był przełomowy album "Roots" z 1996 roku. Debiutancki album Cavalera Conspiracy był odważnym świadectwem talentu i siły, jaką ta dwójka dysponuje.

Sprawdź nasz wybór najważniejszych metalowych albumów wszech czasów: