Krystyna Pawłowicz / Mick Jagger

i

Autor: STANISLAW KOWALCZUK/East News; Rex Features/East News

Krystyna Pawłowicz zaczepia Micka Jaggera na Twitterze. "Czy był pan u spowiedzi?"

2022-12-26 10:05

Mick Jagger postanowił złożyć swoim fanom życzenia z okazji świąt Bożego Narodzenia. Wpis nie spodobał się jednak Krystynie Pawłowicz, która postanowiła zaczepić znanego muzyka na Twitterze. Zadała mu też kilka pytań.

Sędzia Trybunału Konstytucyjnego Krystyna Pawłowicz znana jest z tego, że zawsze mówi to, co myśli. Wielokrotnie zamieszczała w swoich mediach społecznościowych wpisy, które potrafiły wzbudzić niemałe kontrowersje i poruszyć tysiące osób. Sędzia TK lubi komentować rzeczywistość i odnosić się do zdjęć lub przemyśleń, które publiką na swoich profilach znani i lubiani. Teraz w oko Krystyny Pawłowicz wpadł tweet brytyjskiego muzyka. Na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać.

Albumy rockowe 2023 - nadchodzące premiery. Paramore, Depeche Mode, Metallica i inni

Podsumowanie roku. | Dobrze Rockuje #5

Krystyna Pawłowicz odpowiada Jaggerowi

Mick Jagger w mediach społecznościowych złożył wszystkim świąteczne życzenia. Zapozował uśmiechnięty na tle choinki z dwoma psami i napisał „Merry Christmas and Happy Holidays to you all!!”. Krystyna Pawłowicz uznała za stosowne skomentować ten wpis i zwróciła się do frontmana Stonesów. Zapytała się go, czy w ogóle wierzy w „Christmas” oraz czy był na mszy lub u spowiedzi.

„Merry Christmas…

Czy Pan jest osobą wierzącą w Christmas ?

Był Pan u spowiedzi ? A może na Mszy Św.w czasie Święta Christmas ?”

Internauci nie przeszli obojętnie obok tej wypowiedzi i zaczęli ją prześmiewczo komentować. Możemy zobaczyć na Twitterze m.in. nawiązania do kultowych utworów Rolling Stonesów lub przeczytać, że fani czekają teraz na odpowiedź Micka Jaggera. Poniżej możecie zapoznać się z tweetem Krystyny Pawłowicz, a oto kilka przykładowych komentarzy:

„Czekam niecierpliwie na wyczerpującą odpowiedź Pana Jaggera. Oczywiście po polsku i z adresem parafii, w której był na mszy świętej”

„Pani @KrystPawlowicz you can’t get no satisfaction?”

„Skoro się już komentuje Jaggera, to może wypadałoby zadać pytanie po angielsku? […]”

„Słaby piosenkarz to i słaby katolik”