KK's Priest

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Mind Art Visual

koncerty rockowe w polsce w 2024 roku

KK's Priest zagra w Polsce w 2024 roku! Zmiana organizatora i lokalizacji [OŚWIADCZENIE]

2024-05-14 11:12

Już latem na jednym koncercie w Polsce wystąpi formacja, na czele której stoją dwaj byli muzycy Judas Priest - gitarzysta K.K. Downing oraz wokalista Tim "Ripper" Owens. Grupa promować będzie swój najnowszy, świetnie przyjęty album "The Sinner Rides Again". Okazuje się, że doszło do zmiany organizatora wydarzenia - te odbędzie się także w innym mieście.

W połowie lutego wytwórnia Metal Mind Productions ogłosiła występ zespołu w naszym kraju. Ten zapowiedziano na 13 lipca, a jako miejsce wydarzenia podano wrocławskie A2. Teraz, na dwa miesiące przed wydarzeniem ogłoszono, że doszło do zmiany organizatora, a tym jest obecnie Knock Out Productions. To jednak nie koniec zmian. Okazuje się, że koncert odbędzie się w zupełnie nowej lokalizacji - w Krakowie w tamtejszym Klubie Kwadrat. Data pokazu pozostaje bez zmian. Co ważne, wszystkie zakupione bilety podlegają zwrotowi i nie będą honorowane na wydarzeniu w Krakowie. Bilety zakupione na wrocławski koncert można zwracać w punktach, w których zostały nabyte. Poniżej oświadczenie Metal Mind Productions:

Firma Metal Mind Productions z przykrością informuje o odwołaniu koncertu KK's Priest, który miał odbyć się 13 lipca we wrocławskim klubie A2. Koncert ten nie będzie organizowany przez naszą Firmę. Wydarzenie to odbędzie się w tym samym dniu w krakowskim klubie Kwadrat, a jego organizatorem będzie Knock Out Productions. Wszystkie zakupione bilety na koncert, który miał być organizowany przez naszą firmę, zwracać można w punktach, w których zostały nabyte.

Metalowe albumy wszech czasów / Eska Rock

KK'S PRIEST+ support w Polsce w 2024 roku [DATA, NOWA LOKALIZACJA, BILETY]

  • 13.07.2024
  • Kraków, Klub Kwadrat
  • Bilety - dostępne w sprzedaży TU.

KK'S Priest zagra we Wrocławiu - oto supporty

W roli supportów wystąpią dwie formacje: DIETH oraz POPIÓR.

Death/ thrash metalowy projekt DIETH tworzy trójka doskonałych muzyków: basista David Ellefson (ex-Megadeth), szwedzki gitarzysta i wokalista Guilherme Miranda (ex-Entombed A.D.) oraz perkusista Michał Łysejko (ex-Decapitated). Grupa zadebiutowała w czerwcu zeszłego roku za sprawą płyty “To Hell And Back”.

Popiór to formacja, która powstała w 2022 roku z inicjatywy byłych muzyków grupy KAT & Roman Kostrzewski, Jacka Hiro i Jacka Nowaka, a skład zespołu uzupełniony został przez wokalistę Chrisa Hoflera i basistę Grzegorza Feliksa. W październiku ukazał się debiutancki album grupy – „Pomarlisko", który zawiera osiem kompozycji w stylu, jaki fani znają z twórczości zespołu Kat & Roman Kostrzewski. Na swój wrocławski występ Popiór już zapowiada przygotowanie specjalnego setu koncertowego!

Zespół KK’S PRIEST to potężne heavy metalowe połączenie byłych muzyków kultowego Judas Priest: zdobywcy nagrody Grammy - K.K. Downinga (gitara) i Tima „Rippera” Owensa (wokal) oraz A.J. Millsa (gitara), Tony’ego Newtona (bas) i Seana Elga (perkusja).

K.K. Downing z Judas Piest rozstał się w 2011 roku po ponad 40 latach współpracy. W 2020 roku założył grupę KK's Priest, z którą zadebiutował w kolejnym roku za sprawą krążka "Sermons of the Sinner". We wrześniu zeszłego roku ukazał się najnowszy, drugi już w dorobku formacji album, “The Sinner Rides Again”. Krążek zyskał bardzo dobre recenzje na całym świecie: „’The Sinner Rides Again’ to absolutnie porywająca metalowa płyta z ogromną, błyskotliwą produkcją i utworami, które tryskają pasją i intensywnością” – pisze Blabbermouth, a Metal Hammer UK wychwala krążek jako „…czerpiący z pulsującej energii klasycznego heavy metalu, rodem z 1983 roku.” Album zawiera dziewięć utworów wyprodukowanych i napisanych przez K.K. Downinga, a całość zmiksowana/zmasterowana została przez Jacoba Hansena. W marcu formacja promować będzie ten krążek na trasie w USA, a następnie wystąpi na największych europejskich festiwalach.

Oto nasz wybór metalowych albumów wszech czasów: