John 5 opowiedział o tym, jak chciał pobić Marilyna Mansona

i

Autor: screen: https://www.youtube.com/watch?v=xsWiY1nOZyE

John 5 opowiedział o tym, jak chciał pobić Marilyna Mansona

2022-04-14 12:20

John 5 to jedna z tych osób, która prawdopodobnie najdłużej współpracowała z Marilynem Mansonem. Artysta wspomniał sytuację, w której chciał pobić wokalistę. O co chodziło?

John 5 ma na koncie incydent z festiwalu Rock Am Ring 2003, gdy rzucił gitarę i rzucił się z pięściami na Marilyna Mansona. Gitarzysta wspomniał sytuację, tłumacząc jednocześnie, dlaczego się tak stało i co wywołało w nim taką złość.

CO TAM W ŚRODKU GRA - ACID DRINKERS WINYL

John 5 opowiedział o tym, jak chciał pobić Marilyna Mansona

W wywiadzie dla 'Trunk Nation' John 5 wspomniał tą mocną sytuację mówiąc, co wywołało w nim taką złość:

Moja siostra zmarła nieoczekiwanie. Byłem w szoku. Byłem w Europie i schodziłem ze sceny po koncercie, kiedy mi powiedzieli, że moja siostra nie żyje. Nie mogłem spać przez wiele dni, było to dziwne, nie byłem po prostu zmęczony. Kilka dni później, podczas koncertu na Rock Im Park to, co zrobił Manson nie było niczym nadzwyczajnym, zawsze tak robił. Nie zrobił nic złego, ale we mnie coś pękło. Oszalałem. Czuję się okropnie na to patrząc, bo to moja wina. Nie słychać, co mówi, ale mówił: „Podnieś gitarę, podnieś gitarę”. Widział, co się dzieje. Czuję się z tym okropnie, bo w tym czasie był dla mnie bardzo miły.

Zobaczcie nagranie z tego incydentu:

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia zespołu