Frank Carter & The Rattlesnakes

i

Autor: screen z YouTube/ Frank Carter & The Rattlesnakes

Frank Carter & The Rattlesnakes w Polsce 2022! Bilety, data i miejsce koncertu

2021-07-22 13:26

Frank Carter & The Rattlesnakes, jeden z najbardziej ekscytujących zespołów brytyjskiej sceny rockowej, powraca do Polski! Grupa zagra 3 lutego 2022 w warszawskim Niebie. Najważniejsze informacje na temat wydarzenia znajdziecie na EskaROCK.pl.

Kiedy po zakończonym lockdownie zagrali w roli headlinerów Download Pilot, udowodnili, że oferują coś zupełnie innego, niż ktokolwiek inny: anarchistycznego ducha, cięty dowcip i surowy, mocny występ bez cienia toksycznej męskości. Nie było lepszego soundtracku do nowo odzyskanej wolności. Wykorzystując swój moment, podzielili się singlem „Sticky”, który zapowiada album o tym samym tytule. Premiera płyty zapowiedziana jest na 15 października. Pierwszy utwór z nowego rozdania, „My Town”, nagrany z Joe Talbotem z IDLES, stał się największym w ich karierze.

Frank Carter od samego początku swojej kariery w punkowym Gallows, przez duet Pure Love, po stworzenie grupy The Rattlesnakes opiera się na prostym przekazie: przeciwko prawicowej polityce, niesprawiedliwości i patriarchatowi.

Wywiadówka - Paprodziad

Frank Carter & The Rattlesnakes - bilety

Po trasie „The End of Suffering” w 2020 roku, zakończonej wyprzedanym koncertem w londyńskim Alexandra Palace, Frank Carter & The Rattlesnakes ogłaszają szczegóły swojej pierwszej trasy promującej „Sticky”. Jesienią zespół zagra koncerty w UK, a następnie ruszy w trasę po Europie, która obejmie 13 krajów. Limitowana przedsprzedaż dla posiadaczy voucherów w AlterSklepie i członków AlterKlubu rozpocznie się w czwartek, 15 lipca 2021 o 10:00. Otwarta sprzedaż biletów na koncert startuje w piątek, 16 lipca 2021 o 10:00.