Deep Purple zagrają w Łodzi! Znana jest rozpiska godzinowa koncertu!

i

Autor: Rex Features/East News Deep Purple wystąpią w Polsce

Deep Purple zagrają w Łodzi! Znana jest rozpiska godzinowa koncertu!

2022-10-11 13:16

Trwa odliczanie do polskiego koncertu Deep Purple, który odbędzie się już 12 października w łódzkiej Atlas Arenie. Gościem specjalnym Deep Purple będzie amerykańska formacja Jefferson Starship, natomiast w roli polskiego supportu zaprezentuje się grupa 1One.

Deep Purple to prawdziwy fenomen sceny muzycznej, przez wielu zespół ten uznawany jest za najważniejszą grupę w historii muzyki, która współtworzyła takie gatunki jak heavy metal oraz hard rock. Właśnie Deep Purple został wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa jako najgłośniejszy zespół świata. Grupa działa już od ponad 50 lat i ma na swoim koncie ponad 100 mln sprzedanych płyt. Deep Purple wydał 22 płyty studyjnych i liczne albumy koncertowe, a utwór "Smoke On The Water' znalazł się w czołówce 500 najlepszych kompozycji w historii muzyki rockowej.

Deep Purple zagraj w Łodzi! Rozpiska godzinowa koncertu

W sierpniu 2020 roku ukazał się album "Whoosh!", a w listopadzie zeszłego roku krążek "Turning to Crime", na którym znalazł się zestaw niezwykłych coverów w wydaniu Deep Purple. W lipcu z zespołem pożegnał się Steve Morse, a zastąpił go irlandzki wokalista i gitarzysta Simon McBride. Wielka muzyczna podróż pod znakiem Deep Purple trwa nadal, a jak nowy materiał sprawdza się na żywo, przekonać będzie można się już 12 października w Łodzi, zapraszamy! Poniżej timing koncertu:

  • 18.00 - otwarcie bramek, wejście przez bramy nr: 1 (tutaj też wejście dla osób niepełnosprawnych oraz oznaczone wejście dla mediów i laureatów konkursów), 3, 25 i 14

  • 19.15 - 1One
  • 20.15 - Jefferson Starship
  • 21.30 - Deep Purple
Nocny Kochanek w Esce ROCK! Wywiad z Krzysztofem Sokołowskim

Deep Purple w Polsce - ceny biletów

W sprzedaży wciąż dostępne są bilety na koncert - można je zakupić pod linkiem. Poniżej cennik:

Ceny biletów w przedsprzedaży/ w dniu koncertu:

  • Stojące kat. 1 (płyta) - 190 / 210 zł
  • Stojące kat. 2 (Golden Circle) - 340 / 360 zł
  • Siedzące kat. 1 - 285 / 305 zł
  • Siedzące kat. 2 - 205 / 225 zł
  • Siedzące kat. 3 - 170 / 190 zł