Dead Poet Society

i

Autor: Materiały prasowe

Dead Poet Society z nowym singlem

2024-01-10 11:03

Kwartet z Los Angeles DEAD POET SOCIETY udostępnił nowy singiel - "My Condition".

Napisanie tej piosenki zajęło lata i jest ona jedną z naszych ulubionych. Opowiada o tym, że nic nie ma znaczenia, więc równie dobrze możesz iść za tym, co przynosi ci spełnienie i robić to, co chcesz - tak o utworze mówi frontman zespołu Jack Underkofler.

Najlepsze punkowe albumy wszech czasów. Te krążki to legendy gatunku

Nowe utwory, które się do tej pory ukazały, to pierwszy nowy materiał zespołu od 2021 r., kiedy to wydali edycję deluxe swojego uznanego przez krytyków i przykuwającego uwagę debiutanckiego albumu "-!-" ("The Exclamation Album"). Na rozszerzonej wersji znalazło się sześć nowych utworów. Dead Poet Society zgromadziło ponad 72 miliony streamów na całym świecie, a zespół cieszył się również dwoma singlami Top 15 w radiu, które trafiły na kluczowe playlisty na platformach streamingowych.

Deasd Poet Society w trasie

Dead Poet Society nadal spędzają jak najwięcej czasu w trasie. Po całkowitym przejęciu głównej sceny na festiwalu 2000trees tego lata, a także zagraniu kilku wyprzedanych koncertów w Wielkiej Brytanii i Europie, zespół ogłosił nowe daty koncertów na luty i marzec 2024 r. Dead Poet Society koncertowali wcześniej z alt-rockowymi potęgami Biffy Clyro, Badflower, Highly Suspect i BRKN Love; w ostatnich latach grali na kultowych festiwalach, takich jak Download, Pinkpop, Werchter i Reading & Leeds.