Dawid Podsiadło powtórzył koncert sprzed 10 lat!

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Piotr Tarasewicz 10 lat wstecz Dawida Podsiadło

Dawid Podsiadło powtórzył koncert sprzed 10 lat!

2023-07-14 12:18

Wszyscy, którzy przypadkiem przechadzali się bulwarami nad Wisłą we wtorkowy wieczór, mogli się mocno zdziwić, ponieważ około 20:30 na dachu Cudu Nad Wisłą pojawił się Dawid Podsiadło i dokładnie tak jak 10 lat temu zagrał utwory z albumu “Comfort and Happiness”. To samo miejsce, ten sam dzień i dokładnie ta sama setlista co w 2013 roku.

Kilka wtajemniczonych osób, kilku znajomych oraz garstka przechodniów i rowerzystów przejeżdżających akurat obok, mogła na chwile wsiąść do wehikułu czasu i przenieść się 10 lat wstecz. Dokładnie tyle minęło od pierwszego koncertu Dawida Podsiadło w Warszawie. Wtedy był to koncert promujący debiutancki album, a dzisiaj było to symboliczne preludium do tego, co czeka ponad 80 tysięcy szczęśliwców, którym udało się kupić bilety na koncert wokalisty na PGE Narodowym 26 sierpnia.

"Życz mi tych emocji..." - Rubens w Esce Rock

10 lat od debiutu

Występ był jednym z wydarzeń, które towarzyszą obchodom 10-lecia na scenie Dawida Podsiadło. Od kilku tygodni na instagramie artysty pojawiają się “Aniwersaże Dawida Podsiadło” czyli swego rodzaju roczniki w formie krótkich video, w których Dawid przedstawia kolejne lata swojej kariery. W maju ukazał się maxisingiel “Trójkąty i Kwadraty”, a w rocznicę debiutu jubileuszowe wydanie specjalnej edycji winylowej albumu “Comfort and Happiness”, której absolutne resztki nakładu można jeszcze zamówić.