Czesław Mozil zagra w Warszawie! Gdzie i kiedy odbędzie się koncert?

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Tomasz Kaczor Czesław Mozil na koncercie w Warszawie [DATA, MIEJSCE]

Czesław Mozil zagra w Warszawie! Gdzie i kiedy odbędzie się koncert?

2023-02-03 10:35

Po półrocznej przerwie Czesław Mozil wraca na szlak koncertowy. Koncert inaugurujący zimowo-wiosenną trasę koncertową odbędzie się 9 lutego w Warszawie. Jedyne w swoim rodzaju wydarzenie odbędzie się w Klubie Jassmine, którego niepowtarzalny klimat, intymność i prestiżowa lokalizacja pozwoli jeszcze bardziej zagłębić się w nastrój, który jest nieodłącznym elementem spotkań z Czesławem Mozilem. Na koncercie oprócz piosenek z dwóch ostatnich płyt artysty („#ideologiamozila” oraz „Inwazja Nerdów”), znajdą się największe hity z „Debiutu” i „Popu”. Wejście od godziny 19, start koncertu 20:30. Liczba dostępnych biletów ograniczona.

Czesław Mozil - wykształcony muzyk, absolwent Duńskiej Królewskiej Akademii Muzycznej w Kopenhadze, w Klasie Akordeonu. Laureat czterech Fryderyków i potrójnej platyny. Autor tekstów, kompozytor, aktor dubbingowy i osobowość telewizyjna. Jego ostatnia płyta „#ideologiamozila” znalazła się w pierwszej dziesiątce zestawienia najlepszych płyt roku 2021 wg m.in. onet.pl i magazynu Polityka. Czesław Mozil Solo to jedyne w Polsce, unikatowe połączenie koncertu muzycznego ze stand-upem, okraszonego błyskotliwymi komentarzami do otaczającej nas rzeczywistości. Charyzmatyczny artysta w zręczny i przenikliwy sposób lawiruje między emocjami odbiorców, żadnego z nich nie pozostawiając obojętnym. To sztuka, która porusza, elektryzuje, dotyka i przejmuje. 

Czesław Mozil na koncercie w Warszawie - data, miejsce

Klub Jassmine to unikatowe miejsce na mapie Warszawy. Zlokalizowany dwa piętra poniżej zbiegu ulic Koszykowej i Wilczej kameralny lokal, wypełnia lukę, uosabiając historię gatunku, który zawsze zgrabnie balansował na cienkiej granicy dzielącej elegancję i swobodę, koncentrację i żywioł, refleksję i ekstatyczną wręcz zabawę. Jassmine to miejsce spotkań, międzypokoleniowych, koncertowych połączeń, ale też miejsce narodzin nowego brzmienia. Poza koncertami, to właśnie tu powstają nagrania, teledyski, a sztuka trafia do głodnych niespotykanych doznań odbiorców, budząc niezapomniane emocje. To właśnie w nim odbędzie się koncert inaugurujący zimowo-wiosenną trasę koncertową, która wystartuje 9 lutego!

PALAYE ROYALE chcą stworzyć swój obwoźny cyrk? Sebastian Danzig dla Eska Rock