The Offspring, Brian May

i

Autor: YouTube/screen z wideo

Wiadomości

Brian May (Queen) dołączył na scenie do The Offspring. Był to niezwykły występ

Do grupy The Offspring, w trakcie koncertu w Słowacji, dołączył niezwykły gość. Z muzykami wystąpił bowiem sam Brian May, gitarzysta Queen. Wspólnie wykonali m.in. "Stone Cold Crazy".

Brian May (Queen) dołączył na scenie do The Offspring

15 maja formacja The Offspring zagrała w trakcie festiwalu Starmus w Bratysławie. To impreza, która łączy światy nauki i sztuki (jest organizowana od 2011 roku), a twórcą festiwalu jest astrofizyk Garik Israelian. 

Grupa zagrała z orkiestrą tuż po ceremonii wręczenia medali Stephena Hawkinga. Na scenie do Dextera Hollanda i spółki w pewnym momencie dołączył także sam Brian May

Na czym polega wyjątkowość gitary w "Bohemian Rhapsody" Queen?

Gitarzystę Queen publiczność mogła usłyszeć najpierw w utworze "Gone Away", a później w "Stone Cold Crazy" z repertuaru Queen. 

Nowy album The Offspring na horyzoncie

Wygląda na to, że w tym roku fani The Offspring doczekają się nowego albumu od swoich ulubieńców. Nie tak dawno gitarzysta Kevin "Noodles" Wasserman oraz wokalista Bryan "Dexter" Holland, na antenie stacji radiowej 99X, potwierdzili, że jedenasty studyjny krążek jest gotowy. – Wszystko zostało zrobione. Całość jest zmasterowana. Wszyscy byliśmy w autobusie i słuchaliśmy nowej płyty – powiedział Noodles. 

Kiedy się ten album dokładnie ukaże? Tego na razie nie wiadomo. Przypomnijmy, że na ten moment dyskografię zespołu zamyka krążek "Let the Bad Times Roll" z 2021 roku. 

Oto 5 ciekawostek o albumie "The Works" zespołu Queen: