Bret Michaels adoptował psa o imieniu... Bret Michaels! Ten zwierzak to prawdziwy bohater!

i

Autor: MediaPunch/face to face/0000554/Reporter/Screen z Instagrama - bretmichaelsofficial Bret Michaels ma wyjątkowego psa!

Bret Michaels adoptował psa o imieniu... Bret Michaels! Ten zwierzak to prawdziwy bohater!

2023-10-25 10:15

Bret Michaels już dawno dał się poznać jako ogromny miłośnik zwierząt. Artysta jakiś czas temu musiał zmierzyć się ze śmiercią jednego ze swoich pupili, dość szybko jednak udało mu się znaleźć, niezwykle wyjątkowe, pocieszenie po tej stracie, Bret zdecydował się na adopcję psa, który nazywa się... Bret Michaels!

Bret Michaels nigdy nie ukrywał tego, że jest wielkim miłośnikiem zwierząt. Muzyk pozostaje bardzo aktywny w social mediach, za pośrednictwem których często udostępnia zdjęcia swoich pupili. Raptem dwa tygodnie temu Bret udostępnił zdjęcie ze swoim psiakiem, Phoenixem, informując równocześnie o jego śmierci. Psiak miał czternaście lat i bardzo często gościł w socialach muzyka, często w dość zabawnym kontekście. W trakcie przeżywania tej straty, do Breta Michaelsa dotarła szczególna informacja, a on zdecydował się zareagować!

Muzyka rockowa lat 80-tych - zagranica. Albumy, które dziś są legendarne

Bret Michaels ma Breta Michaelsa!

17 październikach w socialach Nebraska Humane Society pojawił się post, informujący o tym, że wciąż czekający na swój dom 6-letni husky o imieniu... Bret Michaels, zachował się jak prawdziwy bohater i spokojnie przeszedł procedurę transfuzji krwi malutkiemu kociakowi, ratując mu w ten sposób życie. Wieści szybko dotarły do samego Michaelsa, który podjął najlepszą z możliwych decyzji - artysta zdecydował się adoptować psa! Muzyk zaznacza, że cała ta historia zrobiła na nim wielkie wrażenie i po prostu nie mógł zachować się inaczej. Teraz Bret wykorzystuje swoje zasięgi, by znaleźć dom uratowanemu kociakowi. Pracownicy schroniska i fani Poison nie kryją uznania dla Michaelsa, on sam za to jest zadowolony, że jego domowe stado powiększyło się o tak wyjątkowego członka!