Zakk Wylde

i

Autor: Andrzej Wasilkiewicz/REPORTER

Wiadomości

Black Label Society nagrywa nowy album. Kiedy możemy się go spodziewać?

Nadchodzą dobre wieści dla wszystkich fanów formacji Black Label Society. Zakk Wylde, lider zespołu, potwierdził, że trwają prace nad dwunastym studyjnym albumem.

Black Label Society nagrywa nowy album

Amerykańska formacja Black Label Society pracuje nad nowym albumem. Tę informację potwierdził wokalista i gitarzysta Zakk Wylde

Gdy tylko skończę z tobą rozmawiać, udaje się do mojego studia, Black Vatican, aby nagrać dziś jeszcze parę rzeczy. Kiedy jestem w domu wykorzystuje ten czas, żeby nagrać rzeczy na kolejny album. Zanim się obejrzysz, wrócimy na trasę – powiedział Wylde rozmowie dla "Rebel Radio". 

Mellina - Lady Pank czy Oddział zamknięty, kto był bardziej "sex, drugs and rock'n'roll"?

O pracach nad kolejnym albumem Black Label Society nie tak dawno wspomniał również perkusista Jeff Fabb. – Nie wiem dokładnie, kiedy się całość ukaże, ale wydaje mi się, że będzie to w nowym roku. Zakładam więc, że pojedziemy wówczas w trasę. Dlatego teraz cały czas nad albumem pracujemy. Za kilka dni mam zamiar udać się do domu Zakka i dokończyć nagrywanie kolejnych piosenek, które stworzył. I to właściwie tyle. Mamy zaplanowany występ we wrześniu i zakładam, że w pewnym momencie wyruszymy po prostu w trasę – powiedział w rozmowie z "Metal Mayhem ROC".

Od kilkunastu miesięcy Wylde jest także zajęty koncertowaniem z Panterą. Grupa na ten rok ma jeszcze zaplanowanych kilka koncertów (ostatni w październiku, na festiwalu Aftershock). 

Dyskografię Black Label Society, na ten moment, zamyka album "Doom Crew Inc.", który ukazał się na rynku w 2021 roku.

Najlepsze rockowe i metalowe festiwale 2024 w Polsce: