Alice Cooper pracuje nad nowym albumem! Nita Strauss wraca do zespołu artysty!

i

Autor: HANS KLAUS TECHT/AFP/East News Alice Cooper zapowiedział nowe wydawnictwo i ogłosił powrót gitarzystki

Alice Cooper pracuje nad nowym albumem! Nita Strauss wraca do zespołu artysty!

2023-03-07 11:28

U Alice'a Coopera bardzo dużo się obecnie dzieje! Muzyk zdecydowanie nie zwalnia tempa i już ogłosił, że pracuje nad nowym albumem! Artysta obiecuje, że materiał nie zawiedzie największych fanów rockowych klimatów. To jednak nie wszystko! Po kilku miesiącach do składu zespołu Coopera powraca gitarzystka Nita Strauss!

Alice Cooper skończył w tym roku dokładnie 75 lat - czas na emeryturę? Nic bardziej mylnego! Artysta ma na koncie już dwadzieścia jeden albumów studyjnych, z czego ostatni, Detroit Stories, ukazał się w 2021 roku. Muzyk oficjalnie ogłosił, że nadchodzi kolejne jego solowe wydawnictwo! Co wiadomo na jego temat ?W środę 1 marca muzyk prowadził swoją audycję w radiu Planet Rock, w której to zdradził, że jego nadchodzący krążek dosłownie "znokautuje wszystkich!". Cooper powiedział, że kilka osób słyszało już ten materiał i określiło go jak świetny, klasyczny rock and roll. Już w ubiegłym roku artysta mówił o tym, że pracuje nad kilkoma nowymi wydawnictwami z Bobem Ezrinem w roli producenta. To jednak nie wszystkie dobre wieści o legendy shock rocka!

Nita Strauss wraca do występowania z Alice Cooperem!

Muzyk już podczas audycji mówił, że szykuje się zupełnie nowy program koncertowy, który na pewno zadowoli fanów. Długo nie trzeba było czekać na prawdziwą bombę - do koncertowania z artystą powraca Nita Strauss! Gitarzystka ogłosiła w wakacje 2022 roku, że dołącza do zespołu Demi Lovato, by promować jej album Holy FVCK, zajmowała się także nagrywaniem solowego materiału. Zastępował ją "stary" dobry kolega artysty, Kane Roberts. Alice Cooper nie ukrywa podekscytowania z powodu powrotu Nity, ona sama zaś zamieściła oświadczenie, w którym podkreśliła, że możliwość koncertowania z legendą to dla niej zaszczyt. 

Przedstawiciele shock rocka! Oni uczynili z koncertów pełne grozy widowiska!

Jak dobrze znasz zagraniczną muzykę rockową lat 70? QUIZ! Queen, Led Zeppelin, Pink Floyd i inne klasyki

Pytanie 1 z 10
Cover utworu jakiego artysty pojawił się na albumie "All Things Must Pass" George'a Harrisona?