Dominik Pajewski

26.03.2020 (11:42)

Zostań w domu dla Ozzy'ego - córka artysty rozpoczęła nową akcjęPozostanie w domu, to najrozsądniejsze rozwiązanie podczas pandemii koronawirusa. Niestety, czasami trzeba to przypominać niektórym, którzy bagatelizują zagrożenie. Córka Ozzy'ego Osbourne'a, postanowiła odpalić specjalną akcję, która w wyjątkowy sposób zachęca do pozostania w domu.

Pandemia koronawirusa, zmusza wszystkich do pozostania w domach i stosowania się do zaleceń. Niestety, nie wszyscy zawsze stosują się do zaleceń, przez co, trzeba przypominać o tym, że należy zostać w domu i ograniczyć, wyjścia z domów. Dla wszystkich, którzy nie przestrzegają zaleceń, córka Ozzy'ego Osbourne'a odpaliła specjalną akcję.
 

JEŻELI OBIECASZ, ŻE ZOSTANIESZ W DOMU, TO PORNHUB DA CI KONTO PREMIUMZostań w domu dla Ozzy'ego - córka artysty rozpoczęła nową akcję

Kelly Osbourne postanowiła włączyć się do akcji w nietypowy sposób, nawołując do zostania w domu. Córka Ozzy'ego napisała, że warto pozostać w domu dla Ozzy'ego, jak sama napisała:

Moi rodzice są w grupie wysokiego ryzyka, zwłaszcza mój ojciec. (...) Zostaję w domu dla mojej mamy i taty. Jeśli nie macie dla kogo zostać w domu, apeluję, żebyście zostali w domu dla Ozzy’ego. Możecie sprawić, że na jego twarzy zagości uśmiech, jeżeli wrzucicie zdjęcie, na którym upodobnicie się do Ozzy’ego.

Jak widać, każdy sposób jest dobry, byleby tylko pozostać w domu podczas kwarantanny.

 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I wish there was something I could say to comfort you all. Some wisdom I could drop on you to relive you from the fear that surrounds us all right now. The truth is I am scared too. Both of my parents are high risk especially my dad. If I would have known 3 weeks ago when I sent them off to panama that that was gonna be the last time I got to hug and kiss them for a while… I would have held on a little longer. However these are the sacrifices we must make. I stay home for my mum and dad. If you don't have anyone to stay home for I beg you #StayHomeForOzzy help put a smile on my dads face while he is in quarantine by posting a pic of your best Ozzy impersonation and #StayHomeForOzzy I love you all 💜

Post udostępniony przez Kelly Osbourne (@kellyosbourne)


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Koronawirus w Polsce - ogłoszono nowe obostrzenia na specjalnej konferencji. Co z maturami?

  2020-04-09
  Podczas specjalnej konferencji prasowej, która odbyła się 9 kwietnia 2020, ogłoszono nowe obostrzenia związane z pandemią koronawirusa. Co dalej z maturami i egzaminami ósmoklasistów?
 • Daria Zawiałow zagra koncert z domu! Kiedy będzie można obejrzeć specjalny występ?

  2020-04-09
  Nie tylko fani tęsknią za aktywnością koncertową Darii Zawiałow. Artystka tęskni za graniem na żywo i nie może żyć bez koncertów, dlatego wychodzi naprzeciw oczekiwaniom fanów i zaprasza na wyjątkowy koncert prosto z domu!
 • Wielkanoc 2020 - życzenia. Co wysłać smsem do najbliższych?

  2020-04-09
  Życzenia wielkanocne 2020. Krótkie teksty SMS oraz krótkie życzenia wielkanocne. Sprawdźcie, co najlepiej wysłać przyjaciołom i rodzinie w święta.
 • Wiedźmin jak Strażnicy Galaktyki! Zobaczcie fanowską przeróbkę serialu

  2020-04-09
  Wiedźmin Netfilca stał się ogromnym hitem i tylko kwestią czasu było, kiedy pojawią się przeróbki różnych scen. Pewien fan wpadł na to, że można połączyć Wiedźmina z motywem ze ,,Strażników Galaktyki''.
 • Postaci z Disneya, jako bohaterowie horrorów. Świetne przeróbki pojawiły się w sieci

  2020-04-09
  Postaci Disneya nigdy nie kojarzyły się wam z czymś strasznym i przerażającym? Po zobaczeniu tych specjalnych grafik, przekonacie się, że postaci z waszego dzieciństwa, potrafią być przerażające.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz