Dominik Pajewski

08.07.2020 (13:49)

Woda na Marsie - pokazano film z niesamowitym zjawiskiem [WIDEO]Temat osiedlenia Marsa przewija się w rozmowach od lat i wygląda na to, że nie będzie to tylko marzenie rodem z filmów science-fiction. Ogłoszono obecność wody na czerwonej planecie! Czy jest szansa się tam osiedlić?

Woda na Marsie to temat, który przewija się bardzo często w rozmowach, które mówią o podbijaniu kosmosu. Czerwona planeta fascynuje naukowców, a Elon Musk zapewnia, że jesteśmy coraz bliżej tego, by postawić stopę na czerwonej planecie. Sytuację podkręca fakt, że na Marsie faktycznie odkryto wodę!

BURMISTRZ KOSTRZYNA NAD ODRĄ ZAAPELOWAŁ: W TYM ROKU NIE PRZYJEŻDŻAJCE NA POLE


Na Marsie odkryto wodę! Co to oznacza dla ludzkości?

Na filmie opublikowanym przez ESA możemy zaobserwować Krater Korolev, który nazwano na cześć rosyjskiego inżyniera Sergieja Koroleva. Krater jest wypełniony lodem, który pokrywa powierzchnię o średnicy 82 km, ma grubość 1,8km, a cała objętoność to 2200 km sześciennych.

365 DNI ZOSTANIE USUNIĘTE Z NETFLIXA? JEST ODPOWIEDŹ PLATFORMY


Naukowcy nazywają to zjawisko mroźną pułapką, jednak co to oznacza dla nas? To z pewnością dowód na to, że Mars mógł być kiedyś tętniącą życiem planetą. Być może, uda się jakoś do tego wrócić. Zobaczcie jak wygląda wspomniany krater:
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Warszawski Vüjekväsyl przedstawił czwarty album

  2020-08-05
  Ukazała się czwarta płyta w dyskografii warszawskiej grupy Vüjekväsyl na czele której stoi Tomasz Wasyłyszyn znany jako lider powstałej w 1987 roku nowofalowej Cytadeli.
 • Netflix udostępnia zwiastun i plakat serialu Ratched z Sarah Paulson w roli głównej

  2020-08-05
  Historia twórcy American Horror Story o początkach jednej z najbardziej kultowych postaci światowego kina — siostry Ratched.
 • POLSKI FESTIWAL STAND-UPU 2020 - SZCZEGÓŁY IMPREZY

  2020-08-05
  Polski Festiwal Stand-upu to wielkie 3 dniowe święto, które jednoczy całe środowisko komediowe. Co roku w Warszawie pojawia się ponad 60 komików, którzy oprócz komediowego sznytu mogą zbić z Wami piątkę i uraczyć Was krótką rozmową. Różnorodność festiwalu jest jego znakiem firmowym dlatego każdy dzień obfituje w inne wydarzenia.
 • Polscy kandydaci do Oscara - kto ma szansę zawalczyć o statuetkę?

  2020-08-05
  Gala Oscarów budzi co roku dużo emocji i również w Polsce pobudza wyobraźnie wielu osób. Poznaliśmy kandydatów z naszego kraju, którzy będą starać się o zdobycie Oscara.
 • Guns N' Roses przekładają trasę koncertową i jak się okazuje, nie wrócą do Warszawy!

  2020-08-05
  Guns N' Roses mieli zagrać w Polsce w 2020 roku, jednak z powodu pandemii koronawirusa, cała trasa została przełożona. Okazuje się, że mimo przełożenia koncertów, nie zobaczymy zespołu w naszym kraju.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz