Dominik Pajewski

21.05.2020 (15:28)

Trikini - tak wygląda bikini w czasach pandemii koronawirusaPandemia koronawirusa zmieniła cały świat i poniekąd zmusiła nas do nowych zachowań i nowych zasad życia. Również na plażach zaczyna panować nowa moda, a jednym z nowych elementów jest Trikini.

Pandemia koronawirusa spowodowała zmiany w życiu wszystkich osób i zanim wszystko wróci do normy, musimy dostosować się do nowych zasad, które będą panowały do momentu powrotu normalności. Również wakacje będą wyglądały inaczej, o czym może świadczyć fakt, wprowadzenia Trikini

KONCERT W CZASIE PANDEMII - TAK WYGLĄDAŁ WYSTĘP NA NOWYCH ZASADACH [WIDEO]


Trikini - czym jest nowy element garderoby, na czasy koronawirusa?

W dobie koronawirusa i perspektywy, że wakacje na plaży odbędą się w maseczkach, pojawiło się Trikini. Jest to bikini, które ma dołączoną maseczkę do kompletu, która pasuje do reszty stroju. Wszystko zaczęło się od tego, że włoska marka Elexia Beachwear, zażartowała, że taki będzie trend na plażach w 2020 roku. Nagle pojawiły się pytania, gdzie można kupić takie zestawy i dalej już poszło. Zainteresowanie jest gigantyczne i wygląda na to, że Trikini będzie hitem na plażach w 2020 roku. Ciekawe tylko, jak się w tym opalać?

FACET UMYŁ DREDY PO 10 LATACH! WIDOK PODCZAS CZYSZCZENIA BYŁ OKROPNY

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Milczenie Owiec - serial. Kiedy zobaczymy serialową wersję klasyka?

  2020-05-25
  Milczenie Owiec uznawane jest za prawdziwego klasyka kina, który mimo upływu lat, praktycznie w ogóle nie traci na świeżości. Postanowiono stworzyć serial na podstawie Milczenia Owiec! Co wiemy o produkcji i kiedy będzie można go zobaczyć?
 • Dzień Matki 2020 - piosenki rockowe dedykowane mamom

  2020-05-25
  Dzień Matki 2020: rockowe piosenki dedykowane mamom. Z okazji święta wszystkich mam, przygotowaliśmy najlepsze kawałki, którymi w oryginalny sposób możecie złożyć życzenia. 
 • Wspólna trasa Within Temptation i Evanescence nie odbędzie się? Sharon Den Adel ma wątpliwości

  2020-05-25
  Wspólna trasa Within Temptation oraz Evanescence rozbudziła ogromne zainteresowanie fanów, dla których te wspólne występy to wyjątkowe wydarzenia. Okazuje się, że specjalne koncerty mogą się nie odbyć, tak przynajmniej twierdzi Sharon Den Adel.
 • Dlaczego System Of A Down nie wydali nowej płyty? Według Serja Tankiana, odpowiedź jest prosta

  2020-05-25
  Nowa płyta System Of A Down jest czymś, na co czekają fani zespołu. Niestety, grupa od 15 lat nie może dojść do porozumienia na tej płaszczyźnie, przez co wydawniczo nic się nie dzieje w obozie SOAD. Okazuje się, że Serj Tankian ma na ten temat prostą odpowiedź.
 • Legendarni THE WAILERS prezentują nowy utwór “One World, One Prayer”

  2020-05-25
   LEGENDARNI THE WAILERS prezentują nowy utwór “One World, One Prayer” z Farruko, Shaggym oraz dziećmi Boba Marleya!
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz