Dominik Pajewski

26.03.2020 (12:57)

Ten film pokazuje, jak nie otwierać whiskey [WIDEO]Czasami wykonanie najłatwiejszej czynności, może wiązać się z ogromnymi komplikacjami. Widać to właśnie na tym nagraniu, gdzie pewien facet, próbuje otworzyć butelkę whiskey.

Czasami, gdy dostajemy prezent na urodziny lub imieniny, chcemy go jak najszybciej otworzyć i sprawdzić zawartość. Tym bardziej, jeśli mowa tu o dobrym alkoholu, chęć jest jeszcze większa i czasami nie myślimy racjonalnie. Niestety, emocje nie są dobrym doradcą w takich sytuacjach i często można się przeliczyć, niszcząc sobie całą radość z prezentu. Tak jest w przypadku pewnego jegomościa, który próbował otworzyć butelkę whiskey.
 

DAVE GROHL Z NUDÓW ZAŁOŻYŁ KONTO NA INSTAGRAMIE. NA NIM BĘDZIE OPISYWAŁ... WSZYSTKO


Ten film pokazuje, jak nie otwierać whiskey [WIDEO]

Widać, że prezent był tak stworzony, by ciężko było dostać się do butelki trunku. Coś co miało być żartem, zamieniło się w walkę, która niestety nie zakończyła się zwycięstwem. Z pewnością, zawinił tutaj czynnik ludzki, nerwy, brawura i zbyt duże użycie siły fizycznej. W ten sposób, powstał film, który pokazuje, jak nie otwierać whiskey:POLICJA POSTANOWIŁA UMILIĆ CZAS MIESZKAŃCOM NA KWARANTANNIE W NIETYPOWY SPOSÓB [WIDEO]

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Koronawirus w Polsce - ogłoszono nowe obostrzenia na specjalnej konferencji. Co z maturami?

  2020-04-09
  Podczas specjalnej konferencji prasowej, która odbyła się 9 kwietnia 2020, ogłoszono nowe obostrzenia związane z pandemią koronawirusa. Co dalej z maturami i egzaminami ósmoklasistów?
 • Daria Zawiałow zagra koncert z domu! Kiedy będzie można obejrzeć specjalny występ?

  2020-04-09
  Nie tylko fani tęsknią za aktywnością koncertową Darii Zawiałow. Artystka tęskni za graniem na żywo i nie może żyć bez koncertów, dlatego wychodzi naprzeciw oczekiwaniom fanów i zaprasza na wyjątkowy koncert prosto z domu!
 • Wielkanoc 2020 - życzenia. Co wysłać smsem do najbliższych?

  2020-04-09
  Życzenia wielkanocne 2020. Krótkie teksty SMS oraz krótkie życzenia wielkanocne. Sprawdźcie, co najlepiej wysłać przyjaciołom i rodzinie w święta.
 • Wiedźmin jak Strażnicy Galaktyki! Zobaczcie fanowską przeróbkę serialu

  2020-04-09
  Wiedźmin Netfilca stał się ogromnym hitem i tylko kwestią czasu było, kiedy pojawią się przeróbki różnych scen. Pewien fan wpadł na to, że można połączyć Wiedźmina z motywem ze ,,Strażników Galaktyki''.
 • Postaci z Disneya, jako bohaterowie horrorów. Świetne przeróbki pojawiły się w sieci

  2020-04-09
  Postaci Disneya nigdy nie kojarzyły się wam z czymś strasznym i przerażającym? Po zobaczeniu tych specjalnych grafik, przekonacie się, że postaci z waszego dzieciństwa, potrafią być przerażające.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz