Dominik Pajewski

05.04.2018 (15:33)

Taconafide: duet raperów zainspirował się Metalliką, Republiką, Led Zeppelin i Nickelback [VIDEO]O duecie Taconafide mówi ostatnio każdy, a po liczbie wyświetleń widać, że zainteresowanie jest ogromne. Raperzy postanowili w najnowszym singlu pokazać swoje rockowe inspiracje.

Taconafide to duet, który w ostatnim czasie intryguje wszystkich, Taco Hemingway i Quebonafide postanowili połączyć siły, by wydać wspólny album. Jedno trzeba przyznać, zainteresowanie z kawałka na kawałek jest coraz większe, a ostatni singiel pokazał, że nie panom nie obce są inspiracje rockowe.

Glaca - Zang: PROMOMIX i spotkanie w warszawskim Empiku

 


W utworze 'Metallica 808' słychać wiele odniesień do legendy thrashu, ale również do Republiki, a nawet Nickelback. Do tego, na potrzeby singla przerobiono logo ekipy Jamesa Hetfielda, na nazwę duetu. 

Jan Borysewicz gościem na koncercie Metalliki w Pradze. Zespół zagrał Jožina z bažin [VIDEO]


Jak wypada sam kawałek? Tutaj zdania są podzielone, jednak możemy wam zaznaczyć, że nie uświadczycie tam ciężkich riffów, ani bębnów rodem z 'Master Of Puppets', choć na początku słychać sampel z kawałka 'The Unforgiven'.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Kraśnik - MEMY o mieście, które stało się hitem internetu

  2020-09-29
  Kraśnik w ostatnich dniach stał się prawdziwym hitem internetu i trudno się dziwić. Wszystko z powodu utrzymanego większością głosów ''stanowiska dotyczącego powstrzymania ideologii LGBT przez wspólnotę samorządową'' oraz przyjętej petycji ''Stop zagrożeniu życia i zdrowia''. Chodzi o zakaz wprowadzania sieci 5G, bez wcześniejszego ustalenia, czy jest dobre dla zdrowia. Tego typu sytuacja mogła skończyć się w jeden sposób - szaloną ilością memów, które zalały sieć.
 • AC/DC wracają! Zespół zaczyna robić szum w social mediach

  2020-09-29
  O powrocie AC/DC mówiło się od jakiegoś czasu i jak się okazuje, informacje się potwierdzają. Grupa zaczyna robić szum w swoich social mediach, a w sieci pojawiły się nowe doniesienia na temat planowanych działań.
 • Zdjęcia kosmosu, które robi Polak są hitem i kosztują sporo pieniędzy

  2020-09-29
  Kosmos od zawsze fascynował i wygląda na to, że z tej fascynacji może powstać coś pięknego. Co najciekawsze, kosmos to też niezły sposób na zarobek i to spory.
 • James Bond - muzyka z 25 filmów zebrana na złotych winylach. Prawdziwa gratka dla fanów

  2020-09-29
  Filmy o Jamesie Bondzie stały się prawdziwym klasykiem, który zna prawdopodobnie każdy miłośnik kina. Filmy często mają świetną ścieżkę dźwiękową, która została zgromadzona na specjalnych, złotych winylach.
 • Lars Ulrich wskazał najgorszy numer Metalliki. Fani mogą czuć się zaskoczeni

  2020-09-29
  Metallica ma na swoim koncie wielkie hity oraz numery, a nawet albumy, o których każdy wolałby zapomnieć. Lars Ulrich wskazał numer, który według niego jest najgorszym w twórczości zespołu.
 • FIFA 2021 - rockowy soundtrack w nowej odsłonie gry. Kogo usłyszymy?

  2020-09-29
  Seria FIFA jest prawdziwym fenomenem, który od ponad 20 lat jest prawdziwym hitem wśród graczy. Okazuje się, że FIFA 2021 posiadać będzie bardzo rockowy soundtrack, co z pewnością ucieszy fanów piłki nożnej, którzy gustują w gitarowych brzmieniach.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz