Dominik Pajewski

20.05.2020 (15:16)

Strażacy przyjechali do pożaru, a odkryli plantacje marihuanySą takie sytuacje, że przypadek bywa bardzo pomocny i coś pozornie zwykłego, może okazać się czymś wyjątkowym. Tak z pewnością pomyśleli policjanci, którzy przyjechali na interwencję w sprawie pożaru, a odkryli plantację marihuany.

To miała być zwykła interwencja, która polegać miała na ugaszeniu budynku gospodarczego w gminie Stryszawa. Wiadomo, nic przyjemnego dla właściciela budynku, jednak nikt nie spodziewał się, że ze zwykłego pożaru, zrobi się sprawa trochę poważniejsza. Tym bardziej nie przypuszczali tego dzielnicowi, którzy odkryli wszystko przez specyficzny zapach.

KAZIK - TWÓJ BÓL JEST LEPSZY NIŻ MÓJ. POSŁUCHAJ NOWEGO UTWORU ARTYSTY


Plantacja marihuany odkryta przez przypadek. Wszystko przez pożar budynku gospodarczego

Gdy strażacy przyjechali do ugaszenia budynku gospodarczego, nie spodziewali się chyba, że odkryją coś takiego. Policjanci zwrócili uwagę na zapach, który wydobywał się z palącego budynku. Słodka woń przyciągnęła funkcjonariuszy, którzy przy okazji zobaczyli, że pewien facet ucieka w stronę lasu. Uciekinierem okazał się mężczyzna, który podnajmował teren i z pewnością wiedział o co chodzi.

W budynku znaleziono kilka pomieszczeń, gdzie przygotowano pomieszczenia pod uprawę marihuany. W środku znajdowało się 1500 roślin oraz 7 dużych worków z suszem, które ważyły łącznie ponad 11 kilogramów. Właścicielowi wesołej plantacji grozi 15 lat więzienia.

B-REAL Z CYPRESS HILL, NAGRAŁ NUMER POD PIOSENKĘ KRZYSZTOFA KRAWCZYKA [WIDEO]

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Milczenie Owiec - serial. Kiedy zobaczymy serialową wersję klasyka?

  2020-05-25
  Milczenie Owiec uznawane jest za prawdziwego klasyka kina, który mimo upływu lat, praktycznie w ogóle nie traci na świeżości. Postanowiono stworzyć serial na podstawie Milczenia Owiec! Co wiemy o produkcji i kiedy będzie można go zobaczyć?
 • Dzień Matki 2020 - piosenki rockowe dedykowane mamom

  2020-05-25
  Dzień Matki 2020: rockowe piosenki dedykowane mamom. Z okazji święta wszystkich mam, przygotowaliśmy najlepsze kawałki, którymi w oryginalny sposób możecie złożyć życzenia. 
 • Wspólna trasa Within Temptation i Evanescence nie odbędzie się? Sharon Den Adel ma wątpliwości

  2020-05-25
  Wspólna trasa Within Temptation oraz Evanescence rozbudziła ogromne zainteresowanie fanów, dla których te wspólne występy to wyjątkowe wydarzenia. Okazuje się, że specjalne koncerty mogą się nie odbyć, tak przynajmniej twierdzi Sharon Den Adel.
 • Dlaczego System Of A Down nie wydali nowej płyty? Według Serja Tankiana, odpowiedź jest prosta

  2020-05-25
  Nowa płyta System Of A Down jest czymś, na co czekają fani zespołu. Niestety, grupa od 15 lat nie może dojść do porozumienia na tej płaszczyźnie, przez co wydawniczo nic się nie dzieje w obozie SOAD. Okazuje się, że Serj Tankian ma na ten temat prostą odpowiedź.
 • Legendarni THE WAILERS prezentują nowy utwór “One World, One Prayer”

  2020-05-25
   LEGENDARNI THE WAILERS prezentują nowy utwór “One World, One Prayer” z Farruko, Shaggym oraz dziećmi Boba Marleya!
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz