Dana Pakońska

28.02.2015 (13:48)

STAR TREK: Leonard Nimoy nie żyje. Żegnamy Spocka w rockowym stylu [VIDEO]Smutna wiadomość o śmierci Leonarda Nimoya - serialowego Spocka - obiegła świat. Posłuchajcie rockowych numerów, towarzyszących fanowskim klipom ze Star Treka.

Dziś wszyscy jesteśmy trekkie, nerdami pochlipującymi w rękaw za jednym idoli dzieciństwa, panem Spockiem. Wczorajsza informacja o tym, że odtwórca jednej z kultowych ról serialu Star Trek - Leonard Nimoy - zmarł w wieku 83 lat, poruszyła fanów charyzmatycznego aktora. To tylko ułamek reakcji na "śmierć Spocka" w mediach społecznościowych:
Jak na wielkie poruszenie wokół własnej osoby zareagowałby Spock? Jego powściągliwy, logiczny, wolkański umysł z pewnością pozwoliłby mu jedynie na reakcję w stylu:Jeśli interesują Was szczegóły, dotyczące kariery oraz przyczyn śmierci serialowego Spocka, zajrzyjcie w link poniżej.

>>> Leonard Nimoy nie żyje. Spock ze Star Treka zmarł w wieku 83 lat. <<<

Oto ostatni tweet Leonarda Nimoya powstał zaledwie przed paroma dniami:

Życie jest jak ogród. Doskonałe momenty zachowasz jedynie w pamięci. Żyj długo i szczęśliwie. ~Leonard Nimoy

Nie będzie nadużyciem stwierdzenie, że Mr. Spock na stałe wszedł do kanonu ikon popkultury. Zobaczcie scenę z kultowego serialu The Big Bang Theory, gdzie Leonard Nimoy podkłada głos... figurce Spocka.

The Big Bang TheoryW 2011 powstał klip Bruno Marsa z Leonardem Nimoyem w roli głównej. I tutaj znajdziemy sporo odniesień do genialnej roli aktora w Star Treku.

Bruno Mars - The Lazy SongZobaczcie też fanowskie przeróbki fragmentów Star Treka (serialu i filmu) z rockową muzyką w tle. Live Long And Prosper, Mr. Spock.

Nine Inch Nails - CloserQueen - Who Wants to Live Forever
ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Klasyk zespołu Oasis zdobył miliard wyświetleń na Youtube! To kolejny rockowy numer z taką ilością odsłon

  2020-10-19
  Miliard wyświetleń to w obecnych czasach wynik raczej normalny, jednak zawsze cieszy, gdy możemy go zobaczyć obok numeru rockowego. Tak stało się z klasykiem zespołu Oasis, który przekroczył magiczną barierę miliarda odtworzeń.
 • Angus Young wyjaśnił, dlaczego na nowej płycie AC/DC nie będzie partii Malcolma Younga

  2020-10-19
  Nowa płyta AC/DC jest ogromnym wydarzeniem, które dosłownie elektryzuje fanów rocka. Od jakiegoś czasu wiadomo, że na albumie nie pojawi się Malcolm Young. Angus postanowił odnieść się do tego i wyjaśnić, dlaczego na płycie nie będzie jego brata.
 • Corey Taylor ostro o tatuażach na twarzy: Wyglądasz, jak g*wniany zeszyt z liceum

  2020-10-19
  Tatuaże stały się w ostatnich latach bardzo popularne i nie jest dziwne, że coraz więcej osób tatuuje sobie twarz. Corey Taylor jest bardzo sceptyczny w tym temacie, co postanowił głośno zakomunikować.
 • Rob Halford wskazał boga rocka. Wybór zaskakuje?

  2020-10-19
  Rob Halford przez lata zyskał status postaci kultowej i bardzo ważnej dla muzyki metalowej. Tym razem frontman Judas Priest postanowił wskazać 'boga rocka'.
 • Rodzina Osbourne'ów powraca! Tym razem Ozzy będzie uciekał przed duchami

  2020-10-19
  Serial 'Rodzina Osbourne'ów', był swego czasu sporym hitem, który dał Ozzy'emu rozgłos w kręgach ludzi, którzy nie byli zainteresowani jego muzyką. Okazuje się, że seria wróci, tyle tylko jako jeden, bardzo długi odcinek na Halloween.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz