Dana Pakońska

28.02.2015 (13:48)

STAR TREK: Leonard Nimoy nie żyje. Żegnamy Spocka w rockowym stylu [VIDEO]Smutna wiadomość o śmierci Leonarda Nimoya - serialowego Spocka - obiegła świat. Posłuchajcie rockowych numerów, towarzyszących fanowskim klipom ze Star Treka.

Dziś wszyscy jesteśmy trekkie, nerdami pochlipującymi w rękaw za jednym idoli dzieciństwa, panem Spockiem. Wczorajsza informacja o tym, że odtwórca jednej z kultowych ról serialu Star Trek - Leonard Nimoy - zmarł w wieku 83 lat, poruszyła fanów charyzmatycznego aktora. To tylko ułamek reakcji na "śmierć Spocka" w mediach społecznościowych:
Jak na wielkie poruszenie wokół własnej osoby zareagowałby Spock? Jego powściągliwy, logiczny, wolkański umysł z pewnością pozwoliłby mu jedynie na reakcję w stylu:Jeśli interesują Was szczegóły, dotyczące kariery oraz przyczyn śmierci serialowego Spocka, zajrzyjcie w link poniżej.

>>> Leonard Nimoy nie żyje. Spock ze Star Treka zmarł w wieku 83 lat. <<<

Oto ostatni tweet Leonarda Nimoya powstał zaledwie przed paroma dniami:

Życie jest jak ogród. Doskonałe momenty zachowasz jedynie w pamięci. Żyj długo i szczęśliwie. ~Leonard Nimoy

Nie będzie nadużyciem stwierdzenie, że Mr. Spock na stałe wszedł do kanonu ikon popkultury. Zobaczcie scenę z kultowego serialu The Big Bang Theory, gdzie Leonard Nimoy podkłada głos... figurce Spocka.

The Big Bang TheoryW 2011 powstał klip Bruno Marsa z Leonardem Nimoyem w roli głównej. I tutaj znajdziemy sporo odniesień do genialnej roli aktora w Star Treku.

Bruno Mars - The Lazy SongZobaczcie też fanowskie przeróbki fragmentów Star Treka (serialu i filmu) z rockową muzyką w tle. Live Long And Prosper, Mr. Spock.

Nine Inch Nails - CloserQueen - Who Wants to Live Forever
ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Dziewczyna Elona Muska sprzedaje swoją duszę! Można wylicytować ją na specjalnej aukcji

  2020-06-04
  Partnerka Elona Muska jest prawdziwie oryginalną osobą, która ma konkretny pomysł na siebie i swoją karierę. Tym razem ekscentryczna artystka postanowiła sprzedać swoją duszę i to dosłownie!
 • Przyjaciele w szczerym zwiastunie. Co wytknięto kultowej produkcji?

  2020-06-04
  Przyjaciele to taka produkcja, która stała się już prawdziwym klasykiem, który oglądany jest przez całe pokolenia fanów. W końcu i kultowy serial doczekał się szczerego zwiastuna.
 • Imprezy masowe w Polsce - wytyczne dla organizatorów zostały opublikowane

  2020-06-04
  Imprezy masowe w Polsce mogą się odbywać, jednak z ogromnymi obostrzeniami, które zostały wprowadzone przez koronawirusa. Co się zmieni? Jak będą wyglądały koncerty w najbliższych miesiącach?
 • Bill Kelliher z Mastodon o powrocie do grania: Będziemy ostatnią gałęzią przemysłu, która powróci do gry

  2020-06-03
  Pandemia koronawirusa zatrzymała cały świat, jednak coś zaczyna się pomału dziać i wygląda na to, że kolejne gałęzie gospodarki wracają na właściwe tory. Niestety, temat dużych koncertów jest cały czas oddalony i ciężko powiedzieć, kiedy wszystko wróci do normy.
 • Usunięty klip muzyka Faith No More wrócił na Youtue. Platforma tłumaczy, dlaczego wcześniej go usunęła

  2020-06-03
  Niedawno fani Faith No More byli mocno zaskoczeni tym, że klip projektu Man On Man zniknął z Youtube. Klip już wrócił na platformę, a przedstawiciele Youtube'a postanowili wytłumaczyć o co chodziło.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz